reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Ewelina jeszcze raz gratuluje :)
Kamilove a jak sie farbujesz tz kolor? Gratuluje zdjecia wielkoludka
Malinka maz wrócił? Co za babsztyl z teściowej wrr
Julka gdzie pracujesz? Az tak zle jest w pracy?
Ruda jak u lekarza? Byłaś?
Enej ja tez mam mdłości a tempka spadła :(. A nie lepiej mierzyć dowcipnie?
Ollcia a myślałaś o czytniku e bookow? Ja mam i jestem zachwycona
Gaga trzymam &&& za prace
Majdaczek ja moge tez byc na koncu zwlaszcza ze tyle siestaram ale trzeba wierzyć ;)
Madziolina krecha musi byc mocniejsza wiec trzymam kciuki moze w piatek ;)
 
Nie dzwoniłam na policję zobaczymy co bedzie jutro jade wieczorem. Liczę ze beda wszystkie rzeczy w domu i nie zastane np drugiej mamy chyba bym za klaki wytargala.
Moja teściowa to byla pielęgniarka ktora sie na wszystkim zna. Juz mi zapowiedziała jak dziecko sie usypia, przebiera, ze pampersow nosić nie bedzie ( i mój P tez jest przeciwny) jak bedzie prał to ok zobaczymy ile wytrzyma 1-2 dni hehe. Juz mu zapowiedziałam że wysłucham jego mamy ale nic wiecej moge uzyc jej metod jak sie zastanowi. Takie rozmowy mam ok ok 5 lat :(
 
Claudia,

No termin mam na 26.10, a to juz kawał czasu od listopada ;) dwa przykre wspomnienia wracają... Juz raz próbowałam na wątku listopadowym zostać mamusią i nie wyszło :(

Gaga,

Ah Ci faceci...

Ruda,

Tule i powodzenia w dalszej walce. Oby grudzień był twój :)

Asch,

Zdrówka dla córci!

Annam,

Zmieszalam dwa kolory ;) mleczną czekoladę i kasztan. Nawet ładne wyszły :)

Julka,

Dobrze, że już dziś ostatnia nocka :)

Madziolina,

Owu zbliża się wielkimi krokami :tak: kciuki by się udało &&&&

Claudia,

Fajnie, że młody do przedszkola idzie :)

Ale mnie dziś mdłości męczą. Nigdy więcej nie zjem gofra z brzoskwiniami i bitą śmietaną. Nigdy więcej [emoji17]
 
reklama
Annam no jakoś nie moge na razie się przełamać żeby mierzyć dowcipnie. Wolę chyba w ustach. No nie wiem..

Estera gratuluje !! Fajnie się tu tłoczno robi :)
 
Do góry