reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Marcjanna kiedy test,Ania jak tam?masz wynik?ja po gin pecherzyk 14dc 20mm jeden piekny zastrzyk zrobiony i jak kotek zabiorę się za męża w weekend,to buziaki, i jak tam po ciastku:)
Ja juz dzis kończę ze starankami dzisiejszy test negatywny ake te dwa ti chyba pozytywne są. Jak myślicie?
1490445435-aaaaaa.jpeg


Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Całkiem ciekawie ten twój wykres wygląda rybka [emoji16] [emoji110] ta, jak ja zacznę to ty skończysz [emoji1] muszę się wyrobić z terminem na marzec najpóźniej, bo inaczej body z reniferem mi przepadnie [emoji23]

Mnie nic nie boli, cycki miękkie jak nie powiem co... Ugh.



Z wykresami bywa przeróżnie niestety.... nie robię sobie nadziei w tym cyklu...
 
reklama
Trzeba przed nickiem dać @ :-)

U mnie w aplikacji na telefonie nie ma zielonego koloru i zawsze się zastanawiałam po co te @ wstawiacie [emoji23]
A tak ba marginesie, kochana najlepiej zrób test jak się @ bedzie spóźniać bo po co się wcześniej stresować.. ja ci powiem, że w tym cyklu nie miałam testu i jak już przyszła ta wredna @ to nie przeżywałam tego tak bardzo jak zobaczenie 1 kreski.. i ja wcześniej testów robić nie będę.. chyba, że trafi się jakaś impreza i będę chciała wiedzieć czy mogę się czegoś napić [emoji6]

Windy, na kiedy masz termin @? Oby nie przyszła !!! [emoji110]️ a z tym nerwem to może przesilenie [emoji12] ja mam nerwa na mojego cały czas.. zreszta wkurza mnie i stary i młody.. masakra [emoji23] chyba musiałabym gdzieś wyjechać [emoji12]

Auslanderka, ty pisałaś o goździki? Jeżeli tak to ja potwierdzam! Mega bolał mnie ząb ostatnio a wizytę mam na 30.03 i wzięłam kilka goździków do ust i ból minął !!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry