reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Właśnie sprawdzilam..yzn bylam w toalecie samo wyszlo:p i wyxhpdzi ze mam sluz plodny tylko to skrzepowe zabarwienie. Hmmm nie pamietam..mpze tak miewalam nie wiem

Hej Auslanderka! Moze tak zobaczymy

Zaraz koncze prace i skoncze pisac

M chce zabukowac wycieczkę ze znajpmymi na marzec bo znalezli fajna oferte i w terminie w ktorym bym mogla ale jesli tak hipotetycznie uda sie zajsc to to moze byc 7miesiąc...nie wiem ..latala ktoras z was w tym miesiacu ? Hmm
Nie robilwm testu bo jestem dopiero pare dni po trzy tygodniowej @:/
 
reklama
Odpadłam wczoraj zupełnie, noce w kratkę. Grzybobranie zaliczone, teraz się duszą. Szału jeszcze nie ma.

Pomiędzy moimi różnymi pasjami motor stoi na ostatnim miejscu. Nie ufam polskim kierowcom, nie mamy dobrych dróg, kultury jazdy, wyobraźni. Bliski znajomy, pasjonat ścigaczy, dojrzały, dobry kierowca, omal nie zginął. Jakiś frustrat zajechał mu drogę. Znajomy dostał drugie życie, które zainwestował w rodzinę. Mój M jest fanem motoryzacji, przełknę drift ale nie motor.
 
Nie robilwm testu bo jestem dopiero pare dni po trzy tygodniowej @:/
A sprawdzałaś kiedyś prolaktyne? Bo pisałaś też, że pieką Cię sutki...
Odpadłam wczoraj zupełnie, noce w kratkę. Grzybobranie zaliczone, teraz się duszą. Szału jeszcze nie ma.

Pomiędzy moimi różnymi pasjami motor stoi na ostatnim miejscu. Nie ufam polskim kierowcom, nie mamy dobrych dróg, kultury jazdy, wyobraźni. Bliski znajomy, pasjonat ścigaczy, dojrzały, dobry kierowca, omal nie zginął. Jakiś frustrat zajechał mu drogę. Znajomy dostał drugie życie, które zainwestował w rodzinę. Mój M jest fanem motoryzacji, przełknę drift ale nie motor.
Zgadzam się w 100%. Na drodze ludzie przestają myśleć. Na szczęście mój M też nie ma zapędów do motocykli.
 
W sumie to niewiem czy ta prolaktyna jest w normie tak teraz patrze na wyniki to mam 13.9 ng/ml 4.8-23.3
TSH mialam na poczatku 0.006 uIU/ml 0.450-4.500 potem 3.000 a najswiezsze wyniki ostatnie mam TSH 1.590.Myslicie ze sa ok?
 
Hej kochane. U nas błogie lenistwo. Wypoczywany na całego. Ja najchętniej bym spala. Spacer zaliczony... Zastanawialismy sie cy iść do apteki po test.. Ale Czekamy do środy. I wtedy powtorka.

Fajnie macie hobby.. My uwielbiamy camping. ;) jesteśmy domownikami i raczek stronimy od ludzi. Amy swoje zwarte grono znajomych i ichbsie trzymamy a wtedy gry planszowe ;)

Spokojnej niedzieli!
 
Ludzie ogolnie malo myślą =)

Ale mamy dziś pogodę, glowa mi pęka=(
Mi też, spałam kilka godzin, nie pomogło. Właśnie wróciliśmy ze spaceru i jest tylko ciut lepiej[emoji20]
W sumie to niewiem czy ta prolaktyna jest w normie tak teraz patrze na wyniki to mam 13.9 ng/ml 4.8-23.3
TSH mialam na poczatku 0.006 uIU/ml 0.450-4.500 potem 3.000 a najswiezsze wyniki ostatnie mam TSH 1.590.Myslicie ze sa ok?
No w normie to dobrze. Tsh ostatni wynik idealny dla staraczki[emoji106] .
Kochanie miło, że pamiętasz o mnie [emoji173] gratuluję!!! I tradycyjnie zazdroszczę [emoji173][emoji173][emoji173]
Pamiętam pamiętam. Ja czekam kiedy będzie można Tobie gratulowac[emoji110] . Jak tam Twój raj?
 
reklama
Cześć. Chciałabym dołączyć. Mam na imię Ewa, 30 lat. Staram się o pierwsze dziecko. Podczytuję temat od jakiegoś czasu. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do grona staraczek.
 
Do góry