reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej dziewczyny. Wow ale fajne z was laski :) tyle zainteresowan.... ja mialam zainteresowania za mlodu a potem z moim chorym synem jak wpadlam w doly to pozostalam tylko matka zamknieta w domu nie widzacej sensu w niczym i tak do dzis nic juz za bardzo mmie nie kreci... lubie czytac ksiazki ale to tez nie zawsze mi sie chce ze zmeczenia.
U mnie prawdopodobnie cykl bezowulacyjny. Juz mam objawy jak przed okresem jak zawsze w cyklu bez owulacji a to dopiero 17dc, okres powinien byc za ponad 2 tyg... no ale tak juz mam. Albo znowu dostane duzo wczesniej albo bede sie meczyc z objawami przed okresowymj 2 miesiace.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To podbrzusze mnie kluje jakby mi mowilo "no, na co czekasz, wsiadaj na starego" xD co.. ja o cyckach nic nie mowi od kiedy odstawilam malego odtym cyca to mam rewolucje prolaktynowe.. przy okresie bola tak, że sama sie nie moge dotknąć.. masakra...

ONAONAONA mowisz ze. Jak sucho to hest taki czas dobry.. hmmm... no to dzis wieczor jest nasz =D niesz sobie odpocznie mężu z tymi zakwasami.
 
Nusia dianette ..to chyba ta diana35
Wiem .naczytalam sie opini juz he

Kari rozumiem naprawde
Mialam w zyciu taki epizod ciagnacy sie pare miesiecy..zmienilam sie nie dopoznania...dol totalny...cArna rozpacz..mysli samobojcze..niedowaga..sila rzeczy pomogla praca . maz .dzieci i w koncu dotarlo ze to co najwaznoejsze juz mam ... Powrocilam do zycia..Najlepsze ze wbtym okresie pomagala mi przyjaciolka ktora po dupie dostaje non stop ... On twierdzi ze to dlatego bo tam na gprze wiedza ze sobie poradzi..dzieluje jej za to bardzo ..A ta cierpliwosc do mnie
Zyxie bywa okrutne
Ale pamietaj to twpje zycie i masz wybor
 
Ja mam dość oryginalne hoby....puzzle wielkoformatowe....poniżej 2000 k nie schodzę, ostatnio układałam 4000 elementów i przymierzam się do 6000. Oprócz tego haft krzyżykowy :-)
Aaa też uwielbiam puzzle od dziecka. Taki sam rekord mam 4000 wieża babel[emoji12] . I też lubię mocne brzmienie[emoji5]
Jestem pare dni po @ a sutki tak mnie bola ze sie dotknac nie moge:crazy:
A robiłaś test? Prolaktyne badałaś?
Pozatym zabawialismy sie wczpraj przez co ledwo wstalam o 4.15..( cwaniaczek spal dluzej hehe) i bylo tepo i troche sucho wiec owulka bedzie kolo pn wt przy tych moich cyklach 28-30 dniowych...naczytalam sie was i czekam na testy owulacyjned heeee
Dzis mam plamienie zabarwionego mleka kawa..dziwaczne

Nusia ja mialam klucia 3 dni zaraz po malpie..myslalam ze wyrwe piersi ..po tych tabsaxh mam dziwacznie teraz
Może to plamienie owulacyjne. Niektóre kobiety plamią jak jajeczko im pęka. A co do suchości to było tu już kilka ciąż z "suchego cyklu". Więc do pracy[emoji2]

Dzień dobry wszystkim i udanego weekendu życzę dziewczyny[emoji1]
 
To podbrzusze mnie kluje jakby mi mowilo "no, na co czekasz, wsiadaj na starego" xD co.. ja o cyckach nic nie mowi od kiedy odstawilam malego odtym cyca to mam rewolucje prolaktynowe.. przy okresie bola tak, że sama sie nie moge dotknąć.. masakra...

ONAONAONA mowisz ze. Jak sucho to hest taki czas dobry.. hmmm... no to dzis wieczor jest nasz =D niesz sobie odpocznie mężu z tymi zakwasami.

Właśnie sprawdzilam..yzn bylam w toalecie samo wyszlo:p i wyxhpdzi ze mam sluz plodny tylko to skrzepowe zabarwienie. Hmmm nie pamietam..mpze tak miewalam nie wiem

Hej Auslanderka! Moze tak zobaczymy

Zaraz koncze prace i skoncze pisac

M chce zabukowac wycieczkę ze znajpmymi na marzec bo znalezli fajna oferte i w terminie w ktorym bym mogla ale jesli tak hipotetycznie uda sie zajsc to to moze byc 7miesiąc...nie wiem ..latala ktoras z was w tym miesiacu ? Hmm
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :)

Oo ja też uwielbiam puzzle ale ja to jeszcze amator hehe. Na razie 1500 dla mnie wystarczająco, ale może kiedyś szarpne się na większe.
Lubię też czytać książki ale ostatnio brak czasu. Moja 3 latka jest w ciągłej fazie "mamo baw się ze mną ".
Z szydełkiem i drutami też miałam styczność ale to bardziej jak w ciazy na zwolnieniu siedziałam hehe.
Motory mnie przerażają.... grunt to zdrowy rozsądek ale cieszę się że mój nie ma takiego hobby.


U mnie wczoraj pojawiło się strasznie dużo takiego mlecznego sluzu. Było go naprawdę sporo ale to jednorazowe było. Piersi zaczęły boleć a raczej jedna , jak zwykle w tym czasie więc to żaden objaw. Ehh dobrze ze jedziemy na weekend do znajomych to kie będę myśleć:)

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tym tsh. Wiem że najlepszy wynik to między 1 a 2. A co jak ma się poniżej jeden ? Wygrzebalam poprzednie badania jeszcze zrobione przed staraniami a tam tsh 0.88 czy jakoś tak. Wybieram się żeby powtórzyć ale tu w uk to ciężko będzie....

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
P.s. wiedze, ze nie tylko ja spac nie moge.. eh..

Ja z reguły mam prpblemy ze snem.... cxesto nie mogę zasnąć do późna.... ale być może jest to spowodowane pracą na 3 zmiany, od 7 lat już tak pracuję, i coraz gorzej znoszę nocki :-/ ale powiedziałam sobie twardo, zajdę w ciążę, to moja noga w obecnej firmie już nie postanie. Po macierzyńskim bądź wychowawcxym zmieniam pracę na co najwyżej dwuzmianową.
 
Ja z reguły mam prpblemy ze snem.... cxesto nie mogę zasnąć do późna.... ale być może jest to spowodowane pracą na 3 zmiany, od 7 lat już tak pracuję, i coraz gorzej znoszę nocki :-/ ale powiedziałam sobie twardo, zajdę w ciążę, to moja noga w obecnej firmie już nie postanie. Po macierzyńskim bądź wychowawcxym zmieniam pracę na co najwyżej dwuzmianową.
Nie zazdroszcze Ci.. ja mam prace cudowna ale niestety tylko do marca. Wiec po macierzyńskim kolejne poszukiwania. Eh.
 
reklama
No nie ma czego zazdroscic. Najbardziej lubię drugą zmiane bo w miarę normalnie się wysypiam. A rano i nocki to funkcjonuję jak jakiś zombie.
 
Do góry