reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Fabimama no piękna krecha :-) :) super!

Tak, całuski to drobny problem. Widzę z okna jak syn dobrej koleżanki się stacza. Jak dopalacze zjadły mu mózg. Jedyny syn, ma całkiem fajnych, normalnych rodziców dokonał wyborów, które ciężko zrozumieć.
Patrzę na moją słodką sześciolatkę i wiem, że najtrudniejsze wyzwania rodzicielskie dopiero przed nami. Tu na BB wszyscy są na początku tej trudnej drogi, jaką jest rodzicielstwo.
Sork, że dziś smęcę, wiecie, hormony :-p

Testujcie juz, gdzie te kreski! :laugh2:

Zycie to nie Bajka... Nie zawsze jest kolorowo..warto skupiać się na tych pozytywnych aspektach i choc czesto mimo walki i serca ile wkladamy wszystko jest do kitu..idzie jak po grudzie to znajda sie takie chwile w zyciu ktore pobudzaja do zycia
I daja nadzieje..nie warto za wczasu sie zamartwiac ... Rodzicielstwo jest trudne z czym sie zgadzam...zmagam sie z tym codziennie i wiem ze nie jedne problemy beda do rozwiazania ale jak ze wszystkim...praca..zdrowie..dom

Dla mnie mimo wszystko warto;)

Glowa do gory

Sonia będę wspierac:)))
 
Wiecie dziewczyny mój mąż dzisiaj nieświadomie rozbudzil we mnie nadzieję, która od siebie odpychalam. Wrócił z pracy i powiedział że jakoś inaczej wyglądam, że buzia mi się tak błyszczy i jakaś taka jaśniejsza. Ehh znowu zaczęłam rozkminiac.

Hope ja cię rozumiem co masz na myśli. Mam 15 lat młodszego brata. Był wystarany oczekiwany. Rodzice starali się dać mu wszystko i to był błąd. Fakt na razie nie ma problemów z uzywkami (na szczęście) ale za to rodzice mają z nim sporo innych problemów. Zdarzyło się mojej mamie w chwilach kryzysu powiedzieć "po co mi to bylo".
Czasem jest ciężko ale mimo wszystko robimy co tylko się da żeby nasze dzieci wyrosły na porządnych ludzi. Nie ma co się zamartwiac na zapas. :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Jak samopoczucie dzisiaj?
U mnie piękne słońce za oknem i mega leń w pracy[emoji12] .

@Emsi pracujesz jeszcze? Czy już błogie lenistwo?[emoji2]

Tak ja już na zwolnieniu ... po przejściach z pierwszej ciąży moj gin chciał mnie wysłać jak najszybciej ale teraz było wszystko ok i tak przeciągnęłam 6 mcy w pracy, nie chciał juz więcej ze mną negocjować [emoji12]

Test pozytywny ;) termin około 1. Maja. :) wtedy wyszedł mega blady po 5 minutach. Dzis plusik po 3 sekundach.

Gratulacje !!! [emoji7][emoji7][emoji7] spokojnej i książkowej ciąży życzę [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja zaczynam 3 cykl. @ przyszła idealnie w terminie. To z tej okazji zapodam sobie [emoji485]!
Szkoda.....Następny cykl będzie twój :-)


f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Beenka trzymaj sie .sciskam. Trzeba byc dobrej mysli..nie dzis to jutro

Jak mnie to gardlo zlamie to sie wkurze wrr
Jotkaszczotka apetyt dopisuje wciąż??? Hi

Emsi milego wypoczynku:))))

Wpisujecie dziewczyny swoje dane cykl ktory dzien @ ?
 
reklama
Do góry