reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A wogole jak Twoje teraz libido? Lepiej juz?
Dzisiaj szybki seksik był. Powolutku i delikatnie :-) młoda u biologicznego tatusia teraz do niedzieli jest a M się tak błagalnie na mnie patrzyl i obiecal że będzie delikatny. Po wszystkim nic plamień nie ma tak że chyba jest ok. Było milutko, jak zawsze zresztą :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Dzisiaj szybki seksik był. Powolutku i delikatnie :-) młoda u biologicznego tatusia teraz do niedzieli jest a M się tak błagalnie na mnie patrzyl i obiecal że będzie delikatny. Po wszystkim nic plamień nie ma tak że chyba jest ok. Było milutko, jak zawsze zresztą :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Juz fasolce zafundowaliscie bujanie;)
 
Mój się goli raz na miesiąc i koniecznie musi użyć balsamu nivea bo ten zapach mnie strasznie kręci.

...marzenia mają wielką moc...
To mój zanim ze mną byl, to perfum uzyeal tylko na jakies specjalne okazje. Przy mnie perfumuje sie codziennie. Mnie bardzo podniecają męskie perfumy.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Totalnie! Ja mam bardzo wrażliwy węch i od razu czuję, jak ktoś ładnie pachnie. :D

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie to od razu mokro w gaciach jak M sie wyperfumuje :-) albo w pracy jak jeszcze chodziłam, jak jakiś chlopak mial ladne perfumy to od razu sie rozmarzylam i myślalam ze ten zapach by do mojego M pasowal :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
U mnie to od razu mokro w gaciach jak M sie wyperfumuje :-) albo w pracy jak jeszcze chodziłam, jak jakiś chlopak mial ladne perfumy to od razu sie rozmarzylam i myślalam ze ten zapach by do mojego M pasowal :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Ojej. Taki chłopak w mojej byłej pracy miał genialne perfumy. Tyle go namęczyłem, żeby powiedział mi czym pachnie i... Za cholerę nie mogę sobie przypomnieć!

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ehhhh, jak pech to na całego :(
No niestety - nieszczęścia lubią chodzić chmarami... Emcia do 2 w nocy wymiotowała a dzisiaj siedziałyśmy razem w domu się opierdzielając. Chciałam ją zabrać do GP i... suprise - jeśli jej w ciągu 40h nie przejdzie to dopiero ją GP zobaczy o_O A mi na dokładkę dzisiaj wątroba stwierdziła że może sobie zacząć boleć - bo czemu nie... Zaczynam mieć dość swojego własnego ciała - ono żyje swoim życiem, ma w dupie normy i zasady! Mam niskie ciśnienie, leniwą przemianę materii, hormony w cały świat, PCOS, po wycięciu woreczka moja wątroba i żołądek sobie robią zawody na zimę i wiosną - które zaboli bardziej, mam przewlekłe zapalenie mięśni, niedoczynność tarczycy z normalnymi wynikami i cystę w tarczycy która stwierdziła że sobie zwyczajnie.. jest!
Idę sobie wziąć Hepatil i położyć się do wyrka bo padam na ryj przez te cholerne zatoki!
JA CHCĘ SPOWROTEM LATO!!!!!!!
 
Do góry