reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Kochane ja tez żyje ta nadzieja dzisiaj bo dziś termin @... jak na złość organizm daje różne sygnaly a ja glupieje !! Nawet nie zrobilam testu bo sie balam !
Ooo to to. U mnie to samo. Wczoraj wieczorem jakis różowy śluz raz ,a TERAZ ani widu ani slychu jakas sachara sie robi.

Tylko ja wrecz czekam az ta malpa przyjdzie glupia pipa.. juz dzis mnie frustracja nosi.. masakra!!!!!!!!

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
 
Nie musiałam dziś testować, bo przyszło plamienie. @ rozhula się dziś lub jutro. Nie jest mi przykro, jestem tylko nieco rozczarowana i zirytowana.
Wiecie o co kaman? Jestem z moim mężem już 8 lat, 4 lata mieszkamy razem. Nigdy nam się nie spieszyło do rodzicielstwa i on by to pewnie dalej odwlekał, ale w tym roku skończyłam 30 lat więc w kwietniu doszłam do wniosku, że czas zacząć działać, bo potem może być za późno i będziemy żałować. Po drugie jestem w dobrym momencie mojego życia zawodowego, bo dopiero rozkręcam swoją działalność, więc nie stracę zbyt wielu klientów a po macierzyńskim będę mogła rozkręcać biznes na całego. Bo są plany, potencjał, nic tylko realizować.
Lubię mieć kontrolę i plan działania. :) Ślub zorganizowaliśmy w 3 miesiące na lipiec. W czerwcu porzuciliśmy antykoncepcję.
Taki plan! Nie może się nie udać!..Well, natura ma moje plany gdzieś.
Nie pragnę dziecka na tyle, by rozpaczać nad białym testem czy kolejną @, ale czuję, że nie mam obecnie kontroli nad swoim życiem i stoję w miejscu.

Boli mnie to, że po macierzyńskim mogę wypaść z rynku, bo nikt mnie nie zastąpi. A nie wiem, kiedy to nastąpi i ciężko podjąć jakieś działania. Najlepiej byłoby mieć już odchowanego potomka. :) Ale nigdy nie był na niego odpowiedni czas. :) Badum tsss!..

Dzień dobry.

@Beenka [emoji772] to pisała agrafka w czwartek, także myśle ze się cieszy weekendem :)
 
Ooo to to. U mnie to samo. Wczoraj wieczorem jakis różowy śluz raz ,a TERAZ ani widu ani slychu jakas sachara sie robi.

Tylko ja wrecz czekam az ta malpa przyjdzie glupia pipa.. juz dzis mnie frustracja nosi.. masakra!!!!!!!!

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png

Kochana przyjedzie " ciocia" z ameryki tylko kilka godzin sie spozni bo stoi w korku ... jakis stres sie rozwalil na srodku drogi i nie chce przepuscic ale mowila ze dzisiaj do Ciebiw dotrze ;*! Kurde czesto jest tak ze przez nerwy troche sie kamufluje ale będzie dobrze ;*! Ja jutro od rana zrobie test jesli dzis moja nie przyjdzie. Ja wątpię ze sie udalo bo naczytalam sie glupot na innych forach i teraz mam. Jesli dzis dostanę małpe pije winko z brzoskwini za nas wszystkie! Opijam wszystkie podwójne kreski, i wszystkie te ktore beda zaczynaly nowy cykl.staranek ! ❤
 
reklama
Do góry