reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja tez mialam w 13 dc a maratonik byl w 8, 10, 11x2, 13,14 dc znajac mojego pecha to zabraknie mi tego 12 dnia[emoji47]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Jej, a może nie? Ja sobie wmowilam tę ciążę. Cały czas sobie powtarzałam, że w tym cyklu zachodze i ch.u.j. wiesz, coś na zasadzie siły umysłu i myślenia życzeniowego :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jej, a może nie? Ja sobie wmowilam tę ciążę. Cały czas sobie powtarzałam, że w tym cyklu zachodze i ch.u.j. wiesz, coś na zasadzie siły umysłu i myślenia życzeniowego :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Jeziuuuuuu kochana gratulacje ! [emoji173][emoji173]
Cudowna informacja . Coraz wiecej fasolek :)
A mi sie cholera naciągnęlo więzadło w kolanie na nartach auuuuaaaaaa a chciałam jeszcze jutro poszaleć.

U mnie 21 Dc , 8 dni do @ ale chyba nie ma co sie nawet nastawiać . Ból piersi tylko duży ale brzuszek cisza , temp cały czas taka sama nic nie skoczyła wiec maaaaarne szanse . Troche sie martwię bo to bedzie 7cs .
Chyba spróbuje sposobu małej wiedźmy na absolutny nakaz zajścia w ciąże w lutym .




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1516111871-f4f35fd869cd451e-aaaaaa.jpeg
1516111877-f700f8aaf0cd729b-aaaaaa.jpeg


Dobra, laski. Wparcia mi trza. Bo ja tu w panice.
Widzicie to?
Pierwsze w świetle dziennym, drugi w cieniu.

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :*
 
Witam środowo :)

@AgaRS90 współczuje mamie, masakra taki ból paznokcia to najgorsze co może być, będzie boleć, będzie rwało:( masakra
Też jesteś 1990 rok urodzenia?
 
reklama
Do góry