reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A ja dziewczyny od 4h jeżdżę jak pojeb.
Mama sle mi fotkę (uwaga zerwany paznokiec)
Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 723e4fd332678.jpg
... dzwonię ze to do szpitala a ona ze nie jedzie i koniec.
20km autem do niej po drodze apteka 4 dychy usrane ona w domu tak roztrzesiona ze nie jedzie nigdzie i koniec...
Po godzinie ja przekonałam zas do szpitala 15km i na szczescie rodzina rodziny na chirurgii byla. Paznokieć sciagniety, macierz oberwała... teraz tylko czekać jak to sie zagoi
Zostaję u mamy na noc bo byla tak roztrzesiona i wysytraszona boroka [emoji14] ahh
To nie na moje nerwy
9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja dziewczyny od 4h jeżdżę jak pojeb.
Mama sle mi fotkę (uwaga zerwany paznokiec)
Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 723e4fd332678.jpg
... dzwonię ze to do szpitala a ona ze nie jedzie i koniec.
20km autem do niej po drodze apteka 4 dychy usrane ona w domu tak roztrzesiona ze nie jedzie nigdzie i koniec...
Po godzinie ja przekonałam zas do szpitala 15km i na szczescie rodzina rodziny na chirurgii byla. Paznokieć sciagniety, macierz oberwała... teraz tylko czekać jak to sie zagoi
Zostaję u mamy na noc bo byla tak roztrzesiona i wysytraszona boroka [emoji14] ahh
To nie na moje nerwy
9ewnqqmznpxcwjj5.png
Masakra[emoji33][emoji33][emoji33]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dziewczyny od 4h jeżdżę jak pojeb.
Mama sle mi fotkę (uwaga zerwany paznokiec)
Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 723e4fd332678.jpg
... dzwonię ze to do szpitala a ona ze nie jedzie i koniec.
20km autem do niej po drodze apteka 4 dychy usrane ona w domu tak roztrzesiona ze nie jedzie nigdzie i koniec...
Po godzinie ja przekonałam zas do szpitala 15km i na szczescie rodzina rodziny na chirurgii byla. Paznokieć sciagniety, macierz oberwała... teraz tylko czekać jak to sie zagoi
Zostaję u mamy na noc bo byla tak roztrzesiona i wysytraszona boroka [emoji14] ahh
To nie na moje nerwy
9ewnqqmznpxcwjj5.png
Auuuu!! Dobrze, że namowilas na w koncu na ten szpital, bo moglo sie to skonczyc nieciekawie. Jak to zrobiła?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maratonik. [emoji23] Owu 13dc przytulanki w 10,12,13,14. Taki mini maratonik, bo mini, ale skuteczny :D

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mialam w 13 dc a maratonik byl w 8, 10, 11x2, 13,14 dc znajac mojego pecha to zabraknie mi tego 12 dnia[emoji47]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie się obyło bez pogotowia ale paznokieć czarny i zszedł sobie. Pol roku odrastał nowy! I do dzisiaj odrasta taki pofalowany! Wszystkiego najlepszego dla mamy [emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Melduję się po wizycie :) wszystko dobrze :) Dzidzia ma 10 cm :) Dalej jest chłopiec :) Ledwo udało się zmierzyć bo teraz już podobno dziecka się nie wierzy a liczy się waga. Niestety nie mam fotki bo myślałam, że mi drukuje więc już się nie upominałam a okazało się, że drukował do kartoteki taki wydruk z pomiarami, no trudno jakoś przeżyje :) Termin wychodzi mi na tą chwilę na 7 lipca, czyli w naszą rocznicę [emoji173] Lekarz zmierzył maluszka.
BPD - 3,2cm szerokość główki
AC - 10,3cm obwód brzuszka

FL - 1,5cm długość kości udowej
Waga 148g
Tak na przyszłość. Jak długość fl kość udowa pomnożysz X7 wyjdzie przybliżona długość malucha od główki do stóp. Tak mi położna raz powiedziała w pierwszej ciąży i jak sobie tak liczyłam to mniej więcej tak to due zgadzało
 
Do góry