reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A no z garderoba mam dobrze, ponieważ. Jeszcze nie wymienilam sobie nowych ciuchów po schudnieciu (-25kg) mam już 46 a ciuchy jeszcze 48 i normalnie sobie je noszę i nadal mam w nich luzik :) więc gitka :) a po polowkowych na pewno się pochwalę czy syn ma rację czy nie. On usilnie powtarza, że tam jest jego siostra i on jest tego pewny. :) zobaczymy. Powiem wam czy będzie Róża czy Błażej.:)

Dzieci mają szósty zmysł, więc szykuj się matka na sukienusie [emoji16] Imiona cudne, Róża piękne dla dziewczynki a Błażeja znałam, znałam... fajne ciacho było na studiach, oko zawiesić było na czym [emoji28]

Ja w przeciwieństwie do @Jotka_Szczotka zaczynam się już turlać. Przed ciążą miałam mały kałdunek, a teraz wywaliło bebzun straszny. Jakbym była w 6 miesiącu przynajmniej. Ale z pierwszym też najpierw szła betoniarka, a później ja. Ciekawe czy będzie powtórka z rozrywki i ponad 4 kg.Zobacz załącznik 1015468

Buehehe... betoniarka [emoji1787] Cudnie wyglądasz, brzusio piękny [emoji8]
 
reklama
@Beenka spe jalnie dla Ciebie różnica 6tygodni
IMG_20190717_212520.jpg
IMG_20190828_211022.jpg

Widać że wszystko poszlo w górę. Już jak zjem to czuję się obrzydliwi zapchana, z synem miałam tak samo. Na koniec to jadłam jak wróbel, bo nie było miejsca na jedzenie.
 
@Jotka_Szczotka Jak nie widać, jak widać?! Cudny brzusio! Widać, że w 17 tygodniu bardziej napięty i wyżej [emoji106] Super wyglądasz [emoji119][emoji119][emoji119] Fajnie mieć taką pamiątkę, zdjęcia z każdego tygodnia. Ja nie robiłam i żałuję. To następnym razem [emoji106]
 
Tu masz foto z lutego przed ciąża. W marcu miałam 10 zabiegów z liposukcja Kawitacyjnej więc teraz skura jest bardziej napięta trochę nie jest taka bardzo obwisla... Więc ogólnie różnicy jakiejś wielkiej nie ma :p
IMG_20190219_072951.jpg
 
@Jotka_Szczotka Super Jotka wyglądasz, brzucho, dupka i cyc - wszystko na swoim miejscu [emoji16] i już widać brzucho ciążowy, choć pod ubraniem pewnie jeszcze za wcześnie, żeby powiedzieć. Gratuluję Ci tych zrzuconych 25kg!!! Mega wynik!!! [emoji119][emoji119][emoji119]
 
A tam zgrabne weź przestań :D a jeszcze mam kolana koslawe to już wogole dramat. Heh.. Ale tak w ubraniu nic nie widać. I w sumie mnie to cieszy :p bo nie muszę codzień odpowiadać na głupie pytania :D
 
Jesteś laska w porównaniu z moją sąsiadką. Ona jak chodziła w ciąży to nikt nie wiedział, do końca nie było widać, a jak zaczęła latać z wózkiem to było wielkie zdziwienie skąd dziecko wzięła. U Ciebie zaraz będzie widać ciążę. Już masz brzuszek wyżej i pełniejszy.

Są plusy i minusy małego brzucha w ciąży. Ja znowu będę potrzebowała przeciwwagi na plecach, żeby się nie przewrócić. [emoji1787]
A tam zgrabne weź przestań :D a jeszcze mam kolana koslawe to już wogole dramat. Heh.. Ale tak w ubraniu nic nie widać. I w sumie mnie to cieszy [emoji14] bo nie muszę codzień odpowiadać na głupie pytania :D
 
reklama
Zobaczymy jak to będzie. Narazie czuje siłę mięśni jak z synem więc liczę że mi nie wywali... Ja za czelam wczoraj 18tydzien. Z synem w tym tygodniu właśnie pojawił mi się pierwszy rozstep.. Teraz mam ich tyle że nic ę że więcej się nie pojawi przy tej ciąży :p
 
Do góry