reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ola, a jak u Ciebie starania? :)
Nie licząc jednego epizodu ze zsuniętą gumka to póki co zero starań :p odstawiłam te pigułki i czekam na okres ale ani widu ani słychu póki co i nie wiem co robić, czy czekać niewiadomo ile aż się pojawi czy się starać tak jak planowaliśmy od września. Właśnie dziewczyny co myślicie?
 
Nie licząc jednego epizodu ze zsuniętą gumka to póki co zero starań :p odstawiłam te pigułki i czekam na okres ale ani widu ani słychu póki co i nie wiem co robić, czy czekać niewiadomo ile aż się pojawi czy się starać tak jak planowaliśmy od września. Właśnie dziewczyny co myślicie?

Ja tam bym się starała, co ma być to będzie ;) najwyżej nie zaskoczy, a na pewno nie zaszkodzi [emoji16] a jakaś wizyta u gina? Może niech zerknie co tam się dzieje ;)
 
Naczytalam się Chylki z tym pasozytem :p? Hah no to już naprawdę strzeli jak głupie. Kurde fajnie... Ja się już też nie mogę doczekać tego twojego rozpakunku :)
 
reklama
Do góry