reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziś to jest jakaś masakra... Normalnie mam skurcze.. Wróciliśmy że spaceru z synem i ciągle się pojawiają ju, dobre że 3godziny. Leżę i się odpręża na zmianę z żarciem. Dziś pochłaniam wszystko. Mam syndrom powrotu do pracy, bo miałam teraz kilka dni wolnych. A jutro znowu do pracy ;(

Serio skurcze? Brykaj do lekarza i na l4, ja bym miała już histerię :)
 
reklama
@O'Hara no ty brzunio to masz okraglutki, j miałam mega płaski i ten mały szczur napieprzal mnie w przepony bo nie miał miejsca :p

Tak wczoraj takie małe skurcze mnie mordowala, nawet dość mocno je czułam. Ale polezalam, pozarlam. I przed kąpielą ustaly. Spałam cała noc :) nic żadnych boli. Może gnojek lub gnojkowa coś tam lobuzowalo... Wiesz ja to nie jestem z tych panikijacych. Dopóki się nic mega niepokojącego nie dzieje typu parę kropel krwi na majtkach, albo rozgrywający ból to nie panikuje. Ciąża ma różne uroki. Różne rzeczy się dzieją. Na grupie mamy dziewczynę, 4miesiac,a ona nadal rzyga. Uroki. A skurcze różne rozniaste też się zdarzają. Porodowe już znam :p te nimi nie były :p te porodowe poznasz odrazu. :) miałam silne przy@ to pikulek, ten przy ostatnim poronienia był namiastka ale bolał jak skur. . Ale im szybciej się rozkręca tym szybciej wypuje się dziecko i już.
 
To ja mam to samo z tymi ruchami, na 24 godziny może jest godzina, dwie dziennie, ze jest imprezka, tance i swawole (ale tez nawet ciężko by to uchwycić na filmik) a później następuje zmęczenie materiału i jest cisza jak makiem zasiał, gdzieś tam sporadycznie jakiś mały ledwo odczuwalny kopniak, jakby dawał tylko znać „żyje, nie martw się”. Mój mąż widział może ze 3 kopniaki naocznie [emoji28] nieraz siedzi i przygląda się 10 minut, a tu nic... no takie dziecko spokojne mi się trafiło ;) na pewno nie po mamusi [emoji38]
A tak poza tym to jest ok, samopoczucie i fizyczne i psychiczne rewelka, cukrzyca pod kontrolą, jak tylko urodzę to zjem mega torta z bita śmietana, sama! Będę rzygać, a zjem! [emoji38] noce przesypiam, trochę zaczynam pękać przed porodem, ale no co... zrobi się ;) wyprawka już prawie skompletowana, brakuje wanienki ;) nic tylko piorę i prasuję ostatnimi czasy ale już mi trochę smutno, ze kończy się ta przygoda ;)
Zobacz załącznik 1015212
Pozdrawiamy 32+1 :)
To już 33 tydzień leci?! Szok! piękny brzuszek :)
 
@O’Hara O jaaaaaacie!!! Ale śliczny kształtny brzuchol! I pupa! Super wyglądasz, przynajmniej od szyi w dół [emoji16] Szybko ten czas leci, zaraz będziesz tulić synka w ramionach [emoji7] i jeszcze bardziej tęsknić za brzuchem.

@Jotka_Szczotka Dawaj brzuchola. Kiedy połówkowe? Pochwał nam się od razu tą dziewuchą [emoji16] Choć, czekaj, ja ci chyba drugiego syna wywróżyłam, nie? [emoji848]

@Velvetka, co u Ciebie?
 
A no z garderoba mam dobrze, ponieważ. Jeszcze nie wymienilam sobie nowych ciuchów po schudnieciu (-25kg) mam już 46 a ciuchy jeszcze 48 i normalnie sobie je noszę i nadal mam w nich luzik :) więc gitka :) a po polowkowych na pewno się pochwalę czy syn ma rację czy nie. On usilnie powtarza, że tam jest jego siostra i on jest tego pewny. :) zobaczymy. Powiem wam czy będzie Róża czy Błażej.:)
 
Ja w przeciwieństwie do @Jotka_Szczotka zaczynam się już turlać. Przed ciążą miałam mały kałdunek, a teraz wywaliło bebzun straszny. Jakbym była w 6 miesiącu przynajmniej. Ale z pierwszym też najpierw szła betoniarka, a później ja. Ciekawe czy będzie powtórka z rozrywki i ponad 4 kg.
@O’Hara O jaaaaaacie!!! Ale śliczny kształtny brzuchol! I pupa! Super wyglądasz, przynajmniej od szyi w dół [emoji16] Szybko ten czas leci, zaraz będziesz tulić synka w ramionach [emoji7] i jeszcze bardziej tęsknić za brzuchem.

@Jotka_Szczotka Dawaj brzuchola. Kiedy połówkowe? Pochwał nam się od razu tą dziewuchą [emoji16] Choć, czekaj, ja ci chyba drugiego syna wywróżyłam, nie? [emoji848]

@Velvetka, co u Ciebie?
20190828_170145.jpeg
 
reklama
Do góry