reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Brak objawów o niczym nie świadczy, czasem właśnie brak objawów jest dobrym objawem :* czekamy w takim razie :*



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki, Kochana!Jakoś ciężko mi się nastawić pozytywnie... Może to spowodowane poniedziałkiem heh :) Wczoraj położyłam się z koszmarnym bólem głowy, nawet w nocy mnie ból budził, aż sie mój przez to nie wyspał.. A dziś jestem taka jakaś drętwa... :oo:
 
reklama
Pewnie jeszcze sto razy te imiona się zmienią [emoji14] mojemu nie podobają się imiona, które mi z kolei tak, takie jak Łucja, czy Michalina albo Miłosz :) także byłoby ciężko :)

Kochane moje, tak się dzisiaj źle czuję :( kawę zrobiłam, bo spać mi się chciało, ale wypiłam niecałą połowę i nie mogę więcej, wylałam ją. Ciągle mnie w żołądku kręci, czuję taką gule w gardle, jakby mi coś uciskalo i nie wiem, czy niedługo do toalety nie pobiegne, bo jest coraz bliżej. Wieczorami ostatnio spałam juz przed 22, bo nie mogę usiedzieć dłużej. Jeśli to jednak ciąża, to słabo wróżę najbliższe tygodnie... W poprzedniej mdlilo mnie tylko czasami i to dopiero koło 8 tygodnia, pierwszy trymestr przeszłam delikatnie, dwa razy jedynie zwymiotowałam, jedynie piersi były duże i wrażliwe, no i odczuwałam senność, poza tym nic...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Idź na bhcg :p jak mówi moja córka "śmiało nie bój się, będzie dobrze"
Tym bardziej jeśli boisz się bieli testu
I jakoś bardziej prawdopodobna ciąża niż połączenie narkolepsji, migery, niestrawności ze zmianą upodobań kulinarnych itd :p
 
Wiesz co, mnie też kilka dni po owu jajnik boli. Ja zawsze czuje tylko lewy, nie wiem dlaczego. W tym cyklu bolał mnie jakoś do 3 dpo, a później cisza, może po prostu bolał, bo dwa razy owu była :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Możliwe, pewnje znowu zaczynam sobie wkrecac jakieś negatywne historie
 
Z witaminami to jest tak, że nie pomogą pd razu, więc nie możesz się zniechęcać...potrzeba trochę czasu, zanim będą jakieś efekty, jak ze wszystkim :) może nie rezygnuj tak łatwo

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Brał te 3 mce i morfo tylko 2 %...pobierze jeszcze 3 i co? Może będzie 4 a ciąży brak...i co? Rok,dwa lata wydawać co miesiąc po 150 zł? ...
Ja jestem sceptyczna. Witaminy to jednak nie leki..
A pomijając wiraminy w suplementach to M od dawna ma dietę bogatą w warzywa owoce i ogólnie je zdrowo. Ćwiczy. Jajek nie przegrzewa. Zero nałogów...Jedno dziecko jakoś się udało a z tym drugim ciężko idzie...
No niestety lata też robią swoje[emoji20]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki, Kochana!Jakoś ciężko mi się nastawić pozytywnie... Może to spowodowane poniedziałkiem heh :) Wczoraj położyłam się z koszmarnym bólem głowy, nawet w nocy mnie ból budził, aż sie mój przez to nie wyspał.. A dziś jestem taka jakaś drętwa... :oo:
Kto wie? Mój syn zawsze mówi, że w poniedziałek nie ma humoru, a jak wyjątkowo ma, to zazwyczaj w inny dzień nie ma i wtedy mówi, że to dlatego, że poniedziałek miał dobry...:) a może to hormony w ciąży Ci tak buzują i stąd ten ból? [emoji14]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kciuki kochana, oby się udało! Kiedy planujesz zrobić test??



Fajnie :) masz jakieś fotki? :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
1495444952-aaaaaa.jpeg
państwo młodzi ;)
1495444998-aaaaaa.jpeg
1495445030-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Idź na bhcg [emoji14] jak mówi moja córka "śmiało nie bój się, będzie dobrze"
Tym bardziej jeśli boisz się bieli testu
I jakoś bardziej prawdopodobna ciąża niż połączenie narkolepsji, migery, niestrawności ze zmianą upodobań kulinarnych itd :p
Haha, w sumie...może racja :D no bardziej boję się bieli, niż wyniku >5...


Możliwe, pewnje znowu zaczynam sobie wkrecac jakieś negatywne historie
Spokojnie, czekamy do terminu @ :* ile dzisiaj dpo jesteś? Liczysz od pierwszej owu, tak?


Brał te 3 mce i morfo tylko 2 %...pobierze jeszcze 3 i co? Może będzie 4 a ciąży brak...i co? Rok,dwa lata wydawać co miesiąc po 150 zł? ...
Ja jestem sceptyczna. Witaminy to jednak nie leki..
A pomijając wiraminy w suplementach to M od dawna ma dietę bogatą w warzywa owoce i ogólnie je zdrowo. Ćwiczy. Jajek nie przegrzewa. Zero nałogów...Jedno dziecko jakoś się udało a z tym drugim ciężko idzie...
No niestety lata też robią swoje[emoji20]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mi to oceniać...sami musicie tą decyzję podjąć. Może niech wypowiedzą się dziewczyny, które miały podobny problem...



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kto wie? Mój syn zawsze mówi, że w poniedziałek nie ma humoru, a jak wyjątkowo ma, to zazwyczaj w inny dzień nie ma i wtedy mówi, że to dlatego, że poniedziałek miał dobry...:) a może to hormony w ciąży Ci tak buzują i stąd ten ból? [emoji14]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Oby, oby :)
 
reklama
Spokojnie, czekamy do terminu @ :* ile dzisiaj dpo jesteś? Liczysz od pierwszej owu, tak?


Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

Liczę od drugiej owu, która chyba była w środę.
Ciężko powiedzieć jak to było z pierwszą i czy była prawidłowa, ale we wtorek na pierwszym usg było coś jeszcze w jajniku i płyn w zatoce-obstawialabym niedzielę, cholera wie.
Licząc od tej drugiej dzisiaj 6dpo
 
Do góry