reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Tak wszystko oki... miałam tylko same uroczystości rodzinne typu komunie wesela imieniny itp[emoji23][emoji23][emoji23] zdecydowanie za dużo jak na niecały miesiąc. Jeśli chodzi o starania to u mnie bez zmian... poza tym że zaczynamy rozmowy o ivi... A co tam u Ciebie?
 
reklama
Tak wszystko oki... miałam tylko same uroczystości rodzinne typu komunie wesela imieniny itp[emoji23][emoji23][emoji23] zdecydowanie za dużo jak na niecały miesiąc. Jeśli chodzi o starania to u mnie bez zmian... poza tym że zaczynamy rozmowy o ivi... A co tam u Ciebie?
To się naimprezowałaś :)) Fajnie że w ogóle zaczynacie rozmowy na ten temat, ja się tak trochę odbijam od tych lekarzy jak od ścian..
Tak pokrótce: byłam ok 2 tyg temu u mojej ginki i zaleciła konsultacje z endo żeby mnie na metformine ustawić i powiedziała żebym przyszła na początku cyklu to zaczniemy stymulacje clo. Receptę na clo już miałam od innego lekarza u którego byłam na monitoringu, ale jej nie rezlizowałam. I byłam u endo, mam siofor 500mg x3 na dobę, żadnych skutków ubocznych więc super. I poszłam wczoraj do ginki, 2dc po duphastonie (już 3 cykl to brałam), i ona mi mówi żebym poszła lepiej do kliniki niepłodności i że w sumie to tam mi lepiej pomogą bo w tym centrum tutaj oni się nie zajmują niepłodnością... Kazała się pokazać za 3 tygodnie i powiedziała że mnie skieruje gdzie trzeba... Byłam TAK STRASZNIE rozczarowana, ale z drugiej strony jakby miała mieć jakieś przykre konsekwencje za wypisanie mi clo to też ją rozumiem.. I ostatecznie sama zdecydowałam że zrealizuje tą receptę i będę brać clo 3-7dc. Więc zobaczymy jak to będzie...
 
Ooo to pewnie że próbuj... I ja też będę się wybierać do kliniki niepłodności tylko wizytę u mojej gin mam dopiero za miesiąc po zabiegu... A chce żeby ona mi poradziła co i jak... Więc będziemy się wymieniać wrażeniami[emoji6] A pocieszam się tym że znajomi z pracy też jeździli prawie rok do kliniki a teraz mają uroczego synka[emoji3]
 
Witajcie staraczki! Dzis trafilam na to forum i tak zastanawiam sie gdzie chodzicie do gina, ja staram sie juz 8 miesiecy i moja gin tylko kaze mi samoobserwacje prowadzic, zadnego monitoringu nie zlecila badania hormonow robilam, lh kiepsko, progesteron niski, plamienia przed @
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa i również chciałabym dołączyć do waszej grupy staraczek:) my z mężem staramy się od czerwca tego roku i jak narazie bez owocu :( Póki co robiłam badania z krwi tylko i wszystko było w normie,chodziłam kilka cykli na monitoring i bez skutecznie ,w tym cyklu wspomoglam się testami owu i co dziwne wyszła mi piękna owulka w 25 dniu cyklu o_Oz reguły cykle mam 33 dniowe.ale faktycznie tak mogło być w terminie 17,18 dzień cyklu nie było nic widać że się owulacja zbliża. No i zastanawia mnie teraz to czy się udało czy Nie..okresu nadal nie dostałam i nie wiem czy z racji że owulacja wystąpiła tak późno to i okres się powinien chyba przesunąć?:rolleyes2:
 
Hej hej hejjjjjj!!!!! Dziewczynki moje Kochane[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8] wracam do was, wracam powolutku do starań[emoji8][emoji8][emoji8] tesknilam za wami strasznie.
Jak bede miala wieczorem czas nadrobie to co sie tutaj dzieje :-)
U mnie wciaz ciazy brak ale tez od marca zero staran zero napiecia itd wiec od stycznia ruszamy juz pelna para od nowa[emoji123][emoji123][emoji123]
 
Witajcie staraczki! Dzis trafilam na to forum i tak zastanawiam sie gdzie chodzicie do gina, ja staram sie juz 8 miesiecy i moja gin tylko kaze mi samoobserwacje prowadzic, zadnego monitoringu nie zlecila badania hormonow robilam, lh kiepsko, progesteron niski, plamienia przed @
Zmien gina od razu...samoobserwacja prawie po roku staran? No nie. To nie przejdzie. Zmien ginekologa na kogos kto zajmuje sie nieplodnoscia lub po prostu inny Ale doswiadczony. Juz same wyniki powinny dac do myślenia....
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa i również chciałabym dołączyć do waszej grupy staraczek:) my z mężem staramy się od czerwca tego roku i jak narazie bez owocu :( Póki co robiłam badania z krwi tylko i wszystko było w normie,chodziłam kilka cykli na monitoring i bez skutecznie ,w tym cyklu wspomoglam się testami owu i co dziwne wyszła mi piękna owulka w 25 dniu cyklu o_Oz reguły cykle mam 33 dniowe.ale faktycznie tak mogło być w terminie 17,18 dzień cyklu nie było nic widać że się owulacja zbliża. No i zastanawia mnie teraz to czy się udało czy Nie..okresu nadal nie dostałam i nie wiem czy z racji że owulacja wystąpiła tak późno to i okres się powinien chyba przesunąć?:rolleyes2:
Poczekaj jeszcze troche i nie panikuj. Dopiero od czerwca sie staracie wiec dosyc krótko. Nie nakrecaj sie bo wiecej z tego szkody anizeli pozytku [emoji12].
W ktorym dc jestes?
 
reklama
Do góry