reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Jak wysoka? Coś poza gorączka mu dolega?
Moja mała na zabki miała 38,4 przez weekend.
Kurde ja nie wiem juz o co chodzi.. mial goraczke w sobote na wieczor do 6 rano w niedzielę max 38.7ale zbijała sie w 20min paracetamolem. Pojawila sie biegunka pozniej... Dzis juz tylko 4 kupki zielone ale takie plywajace w pampersie a nie wsiąkniete w pampka czyli zaczyna kupke wiazac.. doszedl dzis katar paskudny.. ale tez jakies zeby ida bo slina leje sie potokiem... No i dzie znowu goraczkuje..narazie 38.1 max mial.
 
reklama
Kurde ja nie wiem juz o co chodzi.. mial goraczke w sobote na wieczor do 6 rano w niedzielę max 38.7ale zbijała sie w 20min paracetamolem. Pojawila sie biegunka pozniej... Dzis juz tylko 4 kupki zielone ale takie plywajace w pampersie a nie wsiąkniete w pampka czyli zaczyna kupke wiazac.. doszedl dzis katar paskudny.. ale tez jakies zeby ida bo slina leje sie potokiem... No i dzie znowu goraczkuje..narazie 38.1 max mial.
Ja mam wrazenie, że mój termometr mierzy jak chce. No i z boku głowy dużo więcej niż na czole. Lekarz kazał mi mierzyć na szyjce. Ten bezdotykowy jest dziwny. Zmierzyłam w tyłku 37,8. To jest podgorączkowy ? Odejmuje się 0,5 czy jak to patrzeć ?
 
Ja mam wrazenie, że mój termometr mierzy jak chce. No i z boku głowy dużo więcej niż na czole. Lekarz kazał mi mierzyć na szyjce. Ten bezdotykowy jest dziwny. Zmierzyłam w tyłku 37,8. To jest podgorączkowy ? Odejmuje się 0,5 czy jak to patrzeć ?
U nas w instrukcji napisane jest by mierzyc na srodku czola i przesuwać sie w kierunku skroni. Na srodku czola zawsze mamy mniej niz ns skroni wiec myślę ze on wtedy wyłapuje srednia. Teraz mamy 37.9 i 38.2 ale nie podaje nic narazie. Niech walczy narazie może zabije dziada...
W pupie odejmujesz pół stopnia.
 
Ja w ciąży schudłam 10kg. Właśnie podobno większe kobiety bardzo mało tyją, a te chude które znam to nawet po 30kg pooszlo

Jeszcze o tej wadze, kiedy chodziłam do lekarza mówił mi, że moja oczywiście może wpływać na to, że nie mogę zajść w ciążę, ale mówił też że zbyt niska działa tak samo.

Właśnie a propo ujemnych kg w ciąży... Patrzę dziś na siebie w lustrze i jakieś takie wrażenie ze dziwnie wygladam, ale myślę może dawno na siebie nie zerkalam. Wchodzę na wagę, a tam ok 3 kg mniej od wagi wyjściowej 😐. Było 71, jest 68,2. Nie pamiętam kiedy ostatnio udało mi się zjechać poniżej 70, a tu taki spadek przez kilka dni. Jak ciąża nie będzie dla mnie za łaskawa to zaczynam wierzyć w to że mogę więcej w niej schudnąć niz przytyć (chociaz pewnie i tak potem nadrobię xD).
 
Właśnie a propo ujemnych kg w ciąży... Patrzę dziś na siebie w lustrze i jakieś takie wrażenie ze dziwnie wygladam, ale myślę może dawno na siebie nie zerkalam. Wchodzę na wagę, a tam ok 3 kg mniej od wagi wyjściowej 😐. Było 71, jest 68,2. Nie pamiętam kiedy ostatnio udało mi się zjechać poniżej 70, a tu taki spadek przez kilka dni. Jak ciąża nie będzie dla mnie za łaskawa to zaczynam wierzyć w to że mogę więcej w niej schudnąć niz przytyć (chociaz pewnie i tak potem nadrobię xD).
Ja nadrobilam ;/ ale w ciąży schudłam właśnie przez te wymioty okropne.
 
Właśnie a propo ujemnych kg w ciąży... Patrzę dziś na siebie w lustrze i jakieś takie wrażenie ze dziwnie wygladam, ale myślę może dawno na siebie nie zerkalam. Wchodzę na wagę, a tam ok 3 kg mniej od wagi wyjściowej [emoji52]. Było 71, jest 68,2. Nie pamiętam kiedy ostatnio udało mi się zjechać poniżej 70, a tu taki spadek przez kilka dni. Jak ciąża nie będzie dla mnie za łaskawa to zaczynam wierzyć w to że mogę więcej w niej schudnąć niz przytyć (chociaz pewnie i tak potem nadrobię xD).

Ja też początkowo schudłam bo nie jadłam [emoji23]
 
reklama
Do góry