reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Paulina no właśnie z tym nie wiem jak jest. Ostatnio gość był na kwarantannie i dostał zalecenie bycia w innym pokoju a już żona i córka mogły normalnie funkcjonować 😱
 
reklama
Paulina no właśnie z tym nie wiem jak jest. Ostatnio gość był na kwarantannie i dostał zalecenie bycia w innym pokoju a już żona i córka mogły normalnie funkcjonować 😱
To raczej nie powinno miec miejsca bo oni beda korzystac z toalety, kuchni.. zarażą sie i rozniosa to ..
 
Ja na święconkę na pewno nie pójdę. A do nas przyjedzie tylko moja babcia - samej jej nie zostawimy w tym czasie.

Boje sie tylko by Komunia sie odbyła [emoji1317] jak dla mnie moze byc nawet tylko obecność rodziców i dzieci w tym czasie w kościele wymagana. Ale byle mi jej nie przesuwali... nie chciałabym rezygnować z komunii w restauracji w ktorej zamawiałam stół dwa lata wstecz :/ oby do tego czasu sie uspokoiło wszystko [emoji1317]
Tak mi się przypomniało że pisałaś właśnie o komunii. Nie wiem jak u was ale w mojej okolicy są przesunięte, w maju na pewno się nie odbędą, najwcześniej po 31 sierpnia
 
Dziewczyny ratunku co na zęby? Dostał już dwa dni pod rząd Ibuprom wieczorem bo on nawet jeść nie chce, ciągle na rękach i ciągle płacze, wywiozą mnie do psychiatryka jak nic, żyje sobie szczęśliwie na kawach [emoji849]
 
reklama
Do góry