reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Dziewczyny czy któraś poleci spodnie/legginsy, ale bardzo szczupłe i długie, zamówiłam teraz w H&M i po jednym założeniu zrobiły się z nich rozciągnięte szmatki [emoji1751] a podwijają się do kolan [emoji1751]w Zarze 86 jest za szerokie w pasie, a 80 za krótkie [emoji1751]
 
reklama
Wczoraj udało się zabrać go chwilę nad morze i był przeszczęśliwy, ale dziś było chłodniej więc poszliśmy na plażę, ale odpuściliśmy kąpiele i wyszukiwał tylko co może zjeść z piasku [emoji85][emoji1751]Igor nie chce wejść do wózka [emoji85] udaje się go włożyć przekupstwem, ale chce być też dużo noszony [emoji2957] no i dla nas najgorzej z tym pokojem, tak może nie było by źle, ale on nie ma się jak tu ruszyć więc nie chce siedzieć, a cały dzień we wózku też mu nie pasuje, pogoda taka sobie więc na plaży byliśmy wczoraj i dziś godzinę tylko :/ następnym razem wybiorę hotel z basenem i bawialnia bo inaczej sobie tego nie wyobrażam, a tak naprawdę tutaj za 300 zł jestem totalnie wkurzona bo pokój razem z łazienką nie wiem czy ma 10 m :/
Zaraz zgram Ci krotki film z naszego pokoju nad morzem. Nie byl duzy ale 3 osoby i lozeczko weszly. 150zl za dobe płaciłam plus do tego wyzywienie.

A i przyszły mi bobuxy, wymieniłam na rozmiar większe niż zamówiłam i chyba niepotrzebnie bo bardzo dopasowują się do stopy, ale były takie idealne, że bałam się, że za miesiąc będę musiała kupić drugie, ale są rewelacyjne ! Nie wiem czemu tak mało się o nich mówi bo koleżanka ma bobuxy i Emelki i mówi, że Bobuxy są zdecydowanie fajniejsze. Igor jak wszystkie buty ściąga tak te uwielbia. Na jesień też zapewne stawiam na bobuxy :) Zobacz załącznik 1157273
Sliczne!! U nas jest dylemat.. malemu stopy tak urosly ze obecne sandaly sa za male palce wychodza bokami bo ma kryte palce na srodku.. musze kupic kolejne.. jest tak cieplo i nie wiem kurde bo 200zl wydac znow na chwile a zaraz jesien i nowe polbuty bo z tych nike tez juz wyrosl...
 
Wiesz co my też pojedziemy w grudniu na weekend w góry, ale tylko tyle myślę, że wszyscy wtedy będą zadowoleni bo aktualny urlop to dla mnie umeczenie [emoji85]
Wierzę.. Mi to tylko szkoda moich starszych córek bo zeszłym roku też nie jechaliśmy bo mała za mała.. Z perspektywy czasu żałuję bo ja wtedy dziecka nie mialam.. Tylko spala i jadła.. ;) ale jeszcze sobie odbijemy :D
 
Zaraz zgram Ci krotki film z naszego pokoju nad morzem. Nie byl duzy ale 3 osoby i lozeczko weszly. 150zl za dobe płaciłam plus do tego wyzywienie.


Sliczne!! U nas jest dylemat.. malemu stopy tak urosly ze obecne sandaly sa za male palce wychodza bokami bo ma kryte palce na srodku.. musze kupic kolejne.. jest tak cieplo i nie wiem kurde bo 200zl wydac znow na chwile a zaraz jesien i nowe polbuty bo z tych nike tez juz wyrosl...
Faktycznie za tą cenę to super... A Filip jak fajnie drepta ;)
 
Dziewczyny czy któraś poleci spodnie/legginsy, ale bardzo szczupłe i długie, zamówiłam teraz w H&M i po jednym założeniu zrobiły się z nich rozciągnięte szmatki [emoji1751] a podwijają się do kolan [emoji1751]w Zarze 86 jest za szerokie w pasie, a 80 za krótkie [emoji1751]
Wiesz co ja kupuje zazwyczaj w pepco są tanie i jakościowo też ok..
 
Faktycznie za tą cenę to super... A Filip jak fajnie drepta ;)
Ide z nim do fizjoterapeuty... Mimo ze boso chodzi calkiem spoko to w butach wygląda dziwnie.. chwiejnie mocno brzuch i tylek wypiety jak taki terminator. Chce zeby zobaczyla jego chód i buciki bo sie niepokoje.
 
Ja to się cieszę, że wczasy mamy już za soba. Mieliśmy 2 łóżka i lozeczko. Ale w tym pokoju tylko spaliśmy więc nie było dużego problemu, bardzo nam się podobało jednak teraz ciężko się w domu ogarnąć po tak długim czasie.

Ubrania uwielbiam next, primark. Raz na jakiś czas polowanie w ciuchu i mam na parę miesięcy, ubrania wyglądają jakby nie były noszone i po 100 praniach nadal bez kulek. A nowe kupuje w pepco, bo w innych sklepach ceny mnie porażają.
Zaraz i mnie czeka wybor butów. Narazie śmiga w sandałach.
No i wizyta u ortopedy i okulisty (ona ciągle mruży oczy)
IMG-20200802-WA0000.jpg
IMG-20200726-WA0002.jpg
IMG-20200726-WA0036.jpg
IMG_20200723_143047.jpg
IMG_20200723_153430.jpg
śmieszyło ja, że Tata nie jest zadowolony z deptania samochodu haha
Powoli rozkręca się z mówieniem. Powtarza słowa i naśladuje zwierzęta :D książki zaczęły być hitem. Cały dzień ogląda
 
Nie wiem czemu te zdjęcia takie zamglone wychodzą :( coraz więcej takich mam

Edit już wiem. To są takie które wysłał mi małż przez whatsapa, a tam się zmienia rozdzielczość :/ kurde a ja się tak długo zastanawiałam czemu mam takie brzydkie. Tego się nie da chyba zmienić i trzeba wysyłać przez pocztę, czego bardzo nie lubię.
Messenger też zmienia jakoś zdjęć ?
 
reklama
Dziewczyny czy któraś poleci spodnie/legginsy, ale bardzo szczupłe i długie, zamówiłam teraz w H&M i po jednym założeniu zrobiły się z nich rozciągnięte szmatki [emoji1751] a podwijają się do kolan [emoji1751]w Zarze 86 jest za szerokie w pasie, a 80 za krótkie [emoji1751]
W HM stacjonarnie są takie zwykłe czarne po 15zł - one jako jedyne Jankowi nie spadają z tyłka i mają fajniejszy materiał [emoji85] ale są właśnie tylko czarne. My już mamy chyba z 5 par [emoji85] ewentualnie legginsy z HM z serii exclusive, mają regulowaną gumke w pasie i też trochę lepszy materiał niż te prążkowane lub zwykłe i tak się nie rozciągają. Bobuxy obłędne [emoji7]
Też będę szła na jesień w bobuxy, tylko już nie xplorer tylko chyba seria 1st steps. One mają troszkę twardszą podeszwę
 
Do góry