reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Nie wiem czemu te zdjęcia takie zamglone wychodzą :( coraz więcej takich mam

Edit już wiem. To są takie które wysłał mi małż przez whatsapa, a tam się zmienia rozdzielczość :/ kurde a ja się tak długo zastanawiałam czemu mam takie brzydkie. Tego się nie da chyba zmienić i trzeba wysyłać przez pocztę, czego bardzo nie lubię.
Messenger też zmienia jakoś zdjęć ?
Niestety tak.
 
reklama
W HM stacjonarnie są takie zwykłe czarne po 15zł - one jako jedyne Jankowi nie spadają z tyłka i mają fajniejszy materiał [emoji85] ale są właśnie tylko czarne. My już mamy chyba z 5 par [emoji85] ewentualnie legginsy z HM z serii exclusive, mają regulowaną gumke w pasie i też trochę lepszy materiał niż te prążkowane lub zwykłe i tak się nie rozciągają. Bobuxy obłędne [emoji7]
Też będę szła na jesień w bobuxy, tylko już nie xplorer tylko chyba seria 1st steps. One mają troszkę twardszą podeszwę
Ja sie zastanawiam.. nasz chodzi od miesiąca.. wiec juz chyba 1st steps?
 
Ja sie zastanawiam.. nasz chodzi od miesiąca.. wiec juz chyba 1st steps?
A ja cały czas miałam w głowie, że on to już śmiga długo, bo jest taki duży chlopczyk. Lilka chodzi pół roku i powiem Ci, że ja już nie pamiętam jak raczkowała. A jak oglądam zdjęcia jak była mała to jestem w szoku. Tak jakbym miała amnezję. :O i te nasze marudzenie w ciąży :D wróciłam do tych postów kiedyś hehe
 
A ja cały czas miałam w głowie, że on to już śmiga długo, bo jest taki duży chlopczyk. Lilka chodzi pół roku i powiem Ci, że ja już nie pamiętam jak raczkowała. A jak oglądam zdjęcia jak była mała to jestem w szoku. Tak jakbym miała amnezję. :O i te nasze marudzenie w ciąży :D wróciłam do tych postów kiedyś hehe
No niestety Filipek na 14mcy zaczal chodzić wiec dopiero miesiąc drepta przez ten świat .
Ja też czasem wracam do postów z ciazy.
 
Ja sie zastanawiam.. nasz chodzi od miesiąca.. wiec juz chyba 1st steps?
Sprawdziłam, bo coś mi z tym 1st step nie grało [emoji14] step up się ta kolejna seria nazywa :) ale najlepiej jakbyś sobie weszła na stronę bobux polska i poczytała o różnicach jakie są między seriami, bo masz Filipa pod nosem i najlepiej będziesz wiedzieć po opisie na jakim jest etapie
 
Sprawdziłam, bo coś mi z tym 1st step nie grało [emoji14] step up się ta kolejna seria nazywa :) ale najlepiej jakbyś sobie weszła na stronę bobux polska i poczytała o różnicach jakie są między seriami, bo masz Filipa pod nosem i najlepiej będziesz wiedzieć po opisie na jakim jest etapie
Ja to czytalam i chyba głąb jestem bo sama nie wiem jak sie zdecydowac.
 
reklama
Mallina moim zdaniem on normalnie chodzi jak na dziecko które dopiero się rozkręca ! Daj mu czas zanim zaczniesz chodzić po fizjoterapeutach. Liczba moja córka prawa nóżkę do środka kładła, lekarka kazała czekać do 2 czy 3 r.z i faktycznie samo się naprawiło. Ja mam sandały z Befado Jasiek je uwielbia, zresztą Lena kazała kupić sobie takie same i też je bardzo lubi. Bałam się, że będą obcierać ale nic się nie dzieje.
Mój już gada jak stary, śpiewa mówi wierszyki. Wiadomo nie jest to super wyraźne, ale jak przebywam z nim non stop to go rozumiemy. Chcemy go dać do przedszkola od stycznia zobaczymy czy go przyjmą. My mamy jedną grupę mieszana w przedszkolu więc chodził by z Leną. Ja Jaśkowi głównie kupuje w hm lub Pepco, czasami zamówię coś w next. Teraz tylko znalazłam dziewczyne która szyję na zamówienie to pozamawoalam im ciuszki, takie same bluzy i spodnie
P.s liczba ja też bym się wkurzała jakby mi dzieci po masce chodziły 😁
 
Do góry