Niestety tak.Nie wiem czemu te zdjęcia takie zamglone wychodzącoraz więcej takich mam
Edit już wiem. To są takie które wysłał mi małż przez whatsapa, a tam się zmienia rozdzielczość :/ kurde a ja się tak długo zastanawiałam czemu mam takie brzydkie. Tego się nie da chyba zmienić i trzeba wysyłać przez pocztę, czego bardzo nie lubię.
Messenger też zmienia jakoś zdjęć ?