reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Inpost jakis czas temu wydal oswiadczenie że ze względu na oszustwa zaprzestają wysyłać smsy. Jedyna szansa na informacje o paczcr to zainstalowana aplikacja inpostu. Ona powiadamia o nowej paczce. Dobrze ze bylas czujna.
Nie wiedzialam. Ale jeszcze jakiś czas temu przyszedł mi normalnie sms z kodem i odbierałam paczke
 
reklama
Nie wiedzialam. Ale jeszcze jakiś czas temu przyszedł mi normalnie sms z kodem i odbierałam paczke
Ja już kodow z sms nie dostaje od bardzo dawna...
Tu jest artykul z września 2019

Sa jednak sytuacje gdzie mozna dostawac SMS jesli na wlasne ryzyko podasz swoj numer w formularzu choc zachęcają do korzystania tylko z apki.
 
18 czerwca odbierałam.
Kurde jak to wszystko trzeba sprawdzać
Ja ostatnio dostalam maila z fb ze aktywowalam sobie jakas reklame platna za 365zl.. w pierwszej chwili sie zlapalam na to i mysle o boże... Dalej byla instrukcja że aby anulowac musze przejść na str i przeszlam a wtedy pojawil sie napis żeby dokonczyc anulowanie mam probrac nowa instalke fb .. i wtedy sie zorientowalam ze to ściema.
 
Hejka :) my od piątku nad morzem i szczerze ? ...chce już wrócić :/
Pokój jest tak mikroskopijny, że chyba dostanę w nim klaustrofobii, nie wiem gdzie to jest pokój dwuosobowy z możliwością dostawienia łóżeczka bo łóżeczka tam wstawić się nie da, a jak wstawimy na siłę to nie przejdziemy, a misiek to się nawet nie obróci więc śpi z nami, nie potrafi zasnąć więc go kąpiemy karmimy i idziemy na spacer zasypia z godzinę czekamy i idziemy do domu go przenosić i przebrać w piżamę popłakuje, ale jakoś udaje się go ululac szybko, za to dziś wstał o 4 chodził po łóżku poplakiwal jesteśmy wykończeni wszyscy naprawdę ! Mieliśmy wyjeżdżać we wtorek wieczorem, ale po śniadaniu jedziemy [emoji85][emoji85][emoji85] gdyby nie to, że 300 zł doba to bym jutro rano jechała do domu [emoji85] w piątek pogoda do dupy, wczoraj chwilę po południu było ciepło, dziś miało być ciepło, ale zachmurzone, a na dodatek Igor nie chce nic tu jeść nawet mleka, słoiczków już nawet nie otwieramy bo wyrzucam wszystko, a nie mamy lodówki więc do 3 h stoi, ale później wyrzucam.
IMG_20200801_152742987.jpeg
 
Hejka :) my od piątku nad morzem i szczerze ? ...chce już wrócić :/
Pokój jest tak mikroskopijny, że chyba dostanę w nim klaustrofobii, nie wiem gdzie to jest pokój dwuosobowy z możliwością dostawienia łóżeczka bo łóżeczka tam wstawić się nie da, a jak wstawimy na siłę to nie przejdziemy, a misiek to się nawet nie obróci więc śpi z nami, nie potrafi zasnąć więc go kąpiemy karmimy i idziemy na spacer zasypia z godzinę czekamy i idziemy do domu go przenosić i przebrać w piżamę popłakuje, ale jakoś udaje się go ululac szybko, za to dziś wstał o 4 chodził po łóżku poplakiwal jesteśmy wykończeni wszyscy naprawdę ! Mieliśmy wyjeżdżać we wtorek wieczorem, ale po śniadaniu jedziemy [emoji85][emoji85][emoji85] gdyby nie to, że 300 zł doba to bym jutro rano jechała do domu [emoji85] w piątek pogoda do dupy, wczoraj chwilę po południu było ciepło, dziś miało być ciepło, ale zachmurzone, a na dodatek Igor nie chce nic tu jeść nawet mleka, słoiczków już nawet nie otwieramy bo wyrzucam wszystko, a nie mamy lodówki więc do 3 h stoi, ale później wyrzucam.Zobacz załącznik 1157068
Po zdjęciu Igi wygląda na mega szczęśliwego. Przykro mi ze urlop sie nie udal :( za rok bedzie lzej. U nas byl dramat na plazy jedynie ale tez mam nadzieję ze za rok będzie juz calkiem fajnie. Reszta bez zarzutow spacery cale dnie go ciekawily nawet bedac w wozku byl cierpliwy i grzeczny. Ale jednak kazde dziecko inne..
 
Po zdjęciu Igi wygląda na mega szczęśliwego. Przykro mi ze urlop sie nie udal :( za rok bedzie lzej. U nas byl dramat na plazy jedynie ale tez mam nadzieję ze za rok będzie juz calkiem fajnie. Reszta bez zarzutow spacery cale dnie go ciekawily nawet bedac w wozku byl cierpliwy i grzeczny. Ale jednak kazde dziecko inne..
Wczoraj udało się zabrać go chwilę nad morze i był przeszczęśliwy, ale dziś było chłodniej więc poszliśmy na plażę, ale odpuściliśmy kąpiele i wyszukiwał tylko co może zjeść z piasku [emoji85][emoji1751]Igor nie chce wejść do wózka [emoji85] udaje się go włożyć przekupstwem, ale chce być też dużo noszony [emoji2957] no i dla nas najgorzej z tym pokojem, tak może nie było by źle, ale on nie ma się jak tu ruszyć więc nie chce siedzieć, a cały dzień we wózku też mu nie pasuje, pogoda taka sobie więc na plaży byliśmy wczoraj i dziś godzinę tylko :/ następnym razem wybiorę hotel z basenem i bawialnia bo inaczej sobie tego nie wyobrażam, a tak naprawdę tutaj za 300 zł jestem totalnie wkurzona bo pokój razem z łazienką nie wiem czy ma 10 m :/
 
A i przyszły mi bobuxy, wymieniłam na rozmiar większe niż zamówiłam i chyba niepotrzebnie bo bardzo dopasowują się do stopy, ale były takie idealne, że bałam się, że za miesiąc będę musiała kupić drugie, ale są rewelacyjne ! Nie wiem czemu tak mało się o nich mówi bo koleżanka ma bobuxy i Emelki i mówi, że Bobuxy są zdecydowanie fajniejsze. Igor jak wszystkie buty ściąga tak te uwielbia. Na jesień też zapewne stawiam na bobuxy :)
IMG_20200728_194958_01.jpeg
 
Hejka :) my od piątku nad morzem i szczerze ? ...chce już wrócić :/
Pokój jest tak mikroskopijny, że chyba dostanę w nim klaustrofobii, nie wiem gdzie to jest pokój dwuosobowy z możliwością dostawienia łóżeczka bo łóżeczka tam wstawić się nie da, a jak wstawimy na siłę to nie przejdziemy, a misiek to się nawet nie obróci więc śpi z nami, nie potrafi zasnąć więc go kąpiemy karmimy i idziemy na spacer zasypia z godzinę czekamy i idziemy do domu go przenosić i przebrać w piżamę popłakuje, ale jakoś udaje się go ululac szybko, za to dziś wstał o 4 chodził po łóżku poplakiwal jesteśmy wykończeni wszyscy naprawdę ! Mieliśmy wyjeżdżać we wtorek wieczorem, ale po śniadaniu jedziemy [emoji85][emoji85][emoji85] gdyby nie to, że 300 zł doba to bym jutro rano jechała do domu [emoji85] w piątek pogoda do dupy, wczoraj chwilę po południu było ciepło, dziś miało być ciepło, ale zachmurzone, a na dodatek Igor nie chce nic tu jeść nawet mleka, słoiczków już nawet nie otwieramy bo wyrzucam wszystko, a nie mamy lodówki więc do 3 h stoi, ale później wyrzucam.Zobacz załącznik 1157068
Rozumiem Cię doskonale dlatego my się za bardzo na urop nie wybieramy bo mala w nocy też kiepsko.. Pojedziemy znowu na 2,3 dni tyle jakoś wytrzymamy..
 
reklama
Do góry