reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Filip mial biegunke i to taka ze dosc dlugo trzymala ale jadl.. goraczka do 3 dni i nie wyzsza jak 38.6. nie wiem co Ci dali na biegunke ale ja mialam Tasectan.. kolezanki syn tez miał biegunke i mieli inne leki.. polecilam jej ten nasz i dziękowała mi bo następnego dnia poprawa. U nas tez po nim szybko bylo lepiej. Na twoim miejscu pobralabym probke kalu i dala do badania.. to może byc rotawirus.. jesli nie je to chociaz plynow niech pije duzo.. jesli zauwazysz ze skora malego nie jest sprezysta zapada sie itp to nie czekaj tylko na szpital bo to pierwsza oznaka odwodnienia.

Szczepiliscie sie na rota?
Moja miała 40 stopni raz właśnie w 3 dniówce i później znowu 40 i spadała bez wysypki.
Biegunki nie było. Ale mam w domu nifuroksazyd. A może się czym zatruł ? Podajesz leki na zakładkę czy robisz przerwy patrząc czy nie nawraca gorączka ?
Niech was drzwi scisna! Jak wam napisze o Filipie to sie zmienia.. moje dziecko ubzduralo sobieni codziennie o 4 lub 5 wstaje na mleko i potem zamiast spac to lezy w łóżeczku smieje sie i gada sobie.. zasypia po czasie i spi do 10 rano.. przez to drzemki o 12 juz w niepamięć odeszly.. zasypia dopiero o 15.. ciezko sie ruszyc z domu teraz gdziekolwiek ..
Wyszły wszystkie 4ki i widzę dwie 3ki są juz na wyjściu..
Od jutra odliczam ostatni tydzień do powrotu M.

@paulina1994 jak mlody? Lepiej cos?
Hej :) przepraszam, że nie odpisałam wcześniej, ale nie przychodzą mi powiadomienia, u nas trzydniówka nas tak przeczołgała, temperatura utrzymywała się 5 dni, wczoraj po południu zaczęła spadać, a na karku pojawiło się kilka krostek, dziś już temperatury nie ma i jest cały wysypany, biegunka minęła w zasadzie bez leków z chwilą pojawienia się wysypki
Jutro małż ma urodziny. Zrobiła drugi w życiu tort. Mam nadzieję, że Liliance też będzie smakował .Zobacz załącznik 1175795
U nas tez się zaczął gil i pokaszliwanie ;/
Śliczny tort [emoji3059]
 
Hej :) przepraszam, że nie odpisałam wcześniej, ale nie przychodzą mi powiadomienia, u nas trzydniówka nas tak przeczołgała, temperatura utrzymywała się 5 dni, wczoraj po południu zaczęła spadać, a na karku pojawiło się kilka krostek, dziś już temperatury nie ma i jest cały wysypany, biegunka minęła w zasadzie bez leków z chwilą pojawienia się wysypki Śliczny tort [emoji3059]
Bardzo długo to trwalo. U nas zawsze na 2/3 dzień już po temp nie ma śladu. Miała 2 razy.
Obserwuj, bo po normalnej temperaturze z innego powodu też jest wysypka.
 
Paulina jak dzisiaj Igorek? Gorączka spadła? ZdróweczkaJaka już duża dziewczynka [emoji7] na tych zdjęciach to na dwulatke wygląda. I mała cyganka z niej w takim razie [emoji6] ale jak Malina pisze przy nas dzieci całkiem inaczej się zachowują niż przy obcych. Na nas ćwiczą granice naszej cierpliwości [emoji28]Ja jestem ciekawa co jeszcze wymyślą [emoji85] te rękawiczki to debilizm w czystej postaci. Nawet jeśli ale najmniejszy rozmiar rękawiczek to s., Które i tak są czasem za duże na rączkę dziecka. I teraz niech cokolwiek robi w nich. No nie da się. U mnie w mieście w niektórych szkołach są zafoliowane klawiatury i myszki. Szkoda że jeszcze ekranów nie obłożyli streczem [emoji23] jak te sprzęty w tym działają to nie mogę sobie wyobrazić [emoji23]

U nas w szkole maseczka tylko w szatni i na korytarzu. I siedzą w jednej klasie przez wszystkie lekcje. Tyle że to pierwsza klasa w szkole w malej miejscowości. O my rodziców odprowadzamy i odbieram pod szkołą dzieci. Też dupa bo nie ma żadnego kontaktu z wychowawcą. Jedynie telefoniczny.


A to nasz malutki roczniak. Zobacz załącznik 1174456Zobacz załącznik 1174457Zobacz załącznik 1174458
Jaka cudna dziewczynka :) wszystkiego dobrego dla Was [emoji3060][emoji8]
No a moja tak, duża dziewczyna z niej, w sumie to wysoka, a waży niecałe 11 kg.
A co do cierpliwości, to dzisiaj już przekroczyła granice mojej cierpliwości chyba z 30 razy [emoji848] cały dzień straszny jęczek, nie wiem czy coś dolega czy tak po prostu. U Was też są takie dni? Na ręce tylko do mnie, a i na rękach się odpycha i wyrywa[emoji2368]
 
Dziękuję [emoji8]
No właśnie u nas tak samo jest. Powiem ci że na początku było mi trudno go tak zostawiać na pastwę losu przed tym wejściem do szkoły. Szczególnie że ten pierwszy dzień był przerażony tym co go czeka [emoji28] ale z drugiej strony myślę że dzieci w pewien sposób nauczą się trochę samodzielności w ten sposób np w szatni [emoji23] chociaż tam nauczycielskie lub panie woźne pomagają dzieciom się np przebrać
Ja tak musiałam w żłobku zostawiać [emoji24]do tej pory zdarza się jej płakać jak wychodzę, ale podobno trwa to nawet nie minutę
 
Hej :) przepraszam, że nie odpisałam wcześniej, ale nie przychodzą mi powiadomienia, u nas trzydniówka nas tak przeczołgała, temperatura utrzymywała się 5 dni, wczoraj po południu zaczęła spadać, a na karku pojawiło się kilka krostek, dziś już temperatury nie ma i jest cały wysypany, biegunka minęła w zasadzie bez leków z chwilą pojawienia się wysypki Śliczny tort [emoji3059]
O jeju to długo to trwało, współczuję stresu, bo na pewno był niemały. I jak się Igor teraz czuje?
 
reklama
No to masz talent, ja za tort nawet jej wiedzialabym jak się zabrać. Zdrowia dla męża [emoji6]
Nie mam zdolności. Dla mnie to mega wyczyn, pewnie dlatego się chwale ;D biszkopt opadł, bo nie mogłam nim rzucić kiedy spala. No i dekoracja też dla mnie abstrakcja. Moja przyjaciółka robi takie, że mi szczena opada. Nie widziałam nawet takich cudów w necie. Zawsze się jej radzę. Mam nadzieję, że uda jej się otworzyć cukiernie, bo robi torty przy 8miesiecznej małej w domu ;)
 
Do góry