reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
@Mikii Tez się doszukalam w dawnych postach ze w dniu 13.08.2018 zrobilam te moje testy z wyrazna kreska i tego samego dnia bete a pod wieczor pisalam juz ze mnie strasznie brzuch boli.. wiec był to 5tc.. do kiedy juz mi sie szukac nie chce ale wiekszosc z nas to przechodzi.
 
Hej. Przeszlam tu do was ze staraczek. Powiedzcie mi czy takie bóle podbrzusza od czasu do czasu jak by na miesiaczke towarzysza przez cala ciążę czy tylko na poczatku?
Podbrzusze bardzo bolało na początku ciąży. Jechałam cały czas na nospie. Bardzo się stresowałam bo poprzednią poroniłam. Też byłam obstawiona lekami. Dupaston i luteina ale to też przez tą wcześniejszą stratę. Już nie pamiętam kiedy minęło. To normalne, macica rośnie. Póki nie ma krwawień to wszystko jest dobrze i dzidziolek rośnie.
I gratuluję [emoji8][emoji6]
Ja już nie chce z Bartka. Są bardzo sztywne. Chociaż sandały ok to te zimowe ja .kamien. elefantenow też nie ma u nas w dch. Przez neta wolę nie więc została sieciowa i są bardzo elastyczne. Zobaczymy jak się sprawdza
U mnie w Deichmanie do ktorego mam najbliżej też nie ma tych elaphanten. Bartka zlikwidowali, jak i 5.10.15 w Częstochowie. Póki co młoda jeszcze nie chodzi więc nie kupuje jeszcze ale jak zacznie to będę musiała gdzieś poszukać

Torcik śliczny. Ja się uparłam że zrobię sama na roczek bo ostatnio kupny z cukierni mi nie smakowal. Naogadalam się tych tortów na necie. I niestety mój dalekkooo odbiegał od tych pięknych [emoji23] ale dzięki Bogu był pyszny [emoji23]
 
Podbrzusze bardzo bolało na początku ciąży. Jechałam cały czas na nospie. Bardzo się stresowałam bo poprzednią poroniłam. Też byłam obstawiona lekami. Dupaston i luteina ale to też przez tą wcześniejszą stratę. Już nie pamiętam kiedy minęło. To normalne, macica rośnie. Póki nie ma krwawień to wszystko jest dobrze i dzidziolek rośnie.
I gratuluję [emoji8][emoji6]U mnie w Deichmanie do ktorego mam najbliżej też nie ma tych elaphanten. Bartka zlikwidowali, jak i 5.10.15 w Częstochowie. Póki co młoda jeszcze nie chodzi więc nie kupuje jeszcze ale jak zacznie to będę musiała gdzieś poszukać

Torcik śliczny. Ja się uparłam że zrobię sama na roczek bo ostatnio kupny z cukierni mi nie smakowal. Naogadalam się tych tortów na necie. I niestety mój dalekkooo odbiegał od tych pięknych [emoji23] ale dzięki Bogu był pyszny [emoji23]
Mój na roczek to był wielki kopiec kreta obsypany czym można ;D
Z butami to jest przez neta ciężko, chociaż teraz.mozna odsyłać więc wszystko się da tylko mi się nie chce.

Miała któraś z Was śniegowce z lidla ?Pamietam, że jeszcze jak dziecka nie miałam to często byly
 
Mój na roczek to był wielki kopiec kreta obsypany czym można ;D
Z butami to jest przez neta ciężko, chociaż teraz.mozna odsyłać więc wszystko się da tylko mi się nie chce.

Miała któraś z Was śniegowce z lidla ?Pamietam, że jeszcze jak dziecka nie miałam to często byly
Ja nigdy śniegowcow nie kupowalam. Zreszta u mnie nie ma zimy to wystarcza zwykle ocieplane butki.
 
Mój na roczek to był wielki kopiec kreta obsypany czym można ;D
Z butami to jest przez neta ciężko, chociaż teraz.mozna odsyłać więc wszystko się da tylko mi się nie chce.

Miała któraś z Was śniegowce z lidla ?Pamietam, że jeszcze jak dziecka nie miałam to często byly
Kupuję w sumie co roku synowi. Nam bardzo pasują i co najważniejsze nie przeciekają nawet jak lata po kałużach (po śniegu nie ma co przeciskać bo tyle jego hostatnio co kot zapłakał [emoji23])
 
Ale dzisiaj płacze. Ja jestem zdychajaca, także ten dzień to przekleństwo dla mnie. Te zęby jej idą nie w kolejności jakoś. Najpierw 1 na dole później 1 i 2 na górze. A teraz wyszły 4 na górze i na dole takie coś z oby stron. 4ki ?.. czy to wcale nie zęby .. usmarkana cała :/
IMG-20200917-WA0006.jpeg
 
reklama
Ale dzisiaj płacze. Ja jestem zdychajaca, także ten dzień to przekleństwo dla mnie. Te zęby jej idą nie w kolejności jakoś. Najpierw 1 na dole później 1 i 2 na górze. A teraz wyszły 4 na górze i na dole takie coś z oby stron. 4ki ?.. czy to wcale nie zęby .. usmarkana cała :/ Zobacz załącznik 1177371
Liczba dzieciom wychodza najpierw 1 i 2 i to moze ulegac malym rozbieżnościom.. pozniej wychodzą 4ki, nastepnie 3ki i na koniec 5ki.
Wg schematu tak to wyglada ale moga byc odstępstwa i nie musi to isc wg schematu. Na tym zdjęciu powiedzialabym ze opuchlizna jest w miejscu trójek.

My mamy komplet 1,2 i 4 i dwie 3 sa tuz tuz.

Co do kiepskiego dnia to u nas dziś też było mega płaczliwie... Zobaczymy co będzie jak wstanie bo spi od 12.
 
Do góry