reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

U nas dziś był taki finał dnia :( nie płakał mocno ale efekt końcowy brzydko wygląda.
IMG_20200917_221756.jpg
 
reklama
Ohh skąd to znam. Musiał.byc płacz

Ja się tych smoczków boje, moja miała raz i wzięła całego do buzi, zresztą swojego agenta ostatnio tez i będę wymieniała na 18m+, jednak te bibsy mają bardzo mała tarcze
Nasz tylko dol wklada.. zadziera warga i gryzie.. tak pozatym nie wpadł na pomysl wkladania calosci. Tarcza moze i mala teraz sie wydaje ale jak dla mnie sa genialne.. nie przylegają a teraz przy tym slinotoku wiecznie miałby mase kropek czerwonych.. zreszta Filip ma 13 roznych smoczkow i ze wszystkimi spi.. w nocy tylko slysze jak po omacku raczka szuka smoka i wymienia na nowego.

Co do guza to o dziwo placz był w pierwszej chwili ale zrobil to na moich oczach wiec szybko przytulilam i sie uspokoil.. niestety kaloryfer nagle wyrósł mu przed głową i taki finał.
 
Ja dla Leny kupuje z Lidla śniegowce moim zdaniem są spoko, ciepłe i nie przeciekają w tym roku też na pewno kupię i jej i Jaśkowi. Ja to się cieszę, że jednak mój tego smoka nie chciał przynajmniej ominie mnie oduczanie.
Też lubię te buty z Mrugały, Primigi też są super
 
Ja dla Leny kupuje z Lidla śniegowce moim zdaniem są spoko, ciepłe i nie przeciekają w tym roku też na pewno kupię i jej i Jaśkowi. Ja to się cieszę, że jednak mój tego smoka nie chciał przynajmniej ominie mnie oduczanie.
Też lubię te buty z Mrugały, Primigi też są super
Ja tak samo, moje to antysmoczkowe, młody nie chciał od samego początku, młoda chyba po 3msc odrzuciła więc super. Z młodym miałam tylko gorszy problem bo on smoczka nie ale kciuka miał ciągle zamiast tego... Oduczanie smoczka bywa trudne a kciuka jeszcze trudniejsze [emoji51]
 
Smoczka zabierzesz, kciuka nie ma jak. Natomiast tylko w Polsce mamy presję, że trzeba dziecko szybko odpieluchowac i zabrać smoczka. Francuzi czy Anglicy dają smoczka nawet do 5 roku to samo z pieluchami.
 
Smoczka zabierzesz, kciuka nie ma jak. Natomiast tylko w Polsce mamy presję, że trzeba dziecko szybko odpieluchowac i zabrać smoczka. Francuzi czy Anglicy dają smoczka nawet do 5 roku to samo z pieluchami.
No niestety z kciukiem jest ciężko, mój dopiero tak w zeszłym roku przestał całkiem bo tak to mu się jeszcze w nocy zdarzało...


My dziś w Czechach w zoo, młoda przeszczesliwa [emoji2]
 
Smoczka zabierzesz, kciuka nie ma jak. Natomiast tylko w Polsce mamy presję, że trzeba dziecko szybko odpieluchowac i zabrać smoczka. Francuzi czy Anglicy dają smoczka nawet do 5 roku to samo z pieluchami.
Bo dziecko to ssak i rodzi sie z bardzo silnym odruchem ssania i lepiej pozwolic mu ssac tego smoczka nawet kosztem zgryzu ktory mozna skorygować.
 
reklama
Malinna moje ssaki przyssane były do mnie :)
Ilona my byliśmy tydzień temu moi też zachwyceni, a dokąd jeździcie ?
Tak tak. Ja cie rozumiem doskonale. Chodziło mi odnosnie tego ze napisalas ze tylko w pl jest taki nacisk na zabranie smoka czy odpieluchowanie..nigdy nie szlam za moda w takich kwestiach i czekalam az moje dziecko bedzie gotowe. Takze moj smoczek ma i jak befzie gotów to odstawi. Nie zamierzam go zmuszać do niczego.
 
Do góry