reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

jej jak mi wasze ciaze przelecialy. przeciez wy niedawno pisalyscie ze sie udalo!
jak to mozliwe ze to juz tyle czasu minelo?

powodzenia w szpitalach. czekam na same dobre wiesci i szybkie pojawienie sie maluszkow :)
 
reklama
@MalaMi24 nasze dzieciaczki chyba się zmówiły ;) mam skierowanie do szpitala, jutro jadę celem wywołania porodu. Też zero rozwarcia, no może na upartego na opuszek wg lekarza z dzisiejszej wizyty. Mały ma ok 3360g, przepływy ok, wody w normie, makrosomii nie ma, ale cukrzyca ciążowa i moje nadciśnienie (które mam w ryzach w czasie ciąży) to wg lekarza wskazania do zakończenia tej przygody w najbliższej przyszłości. Ciekawa jestem co mi w szpitalu powiedzą, ale trzymajcie kciuki :*
 
jej jak mi wasze ciaze przelecialy. przeciez wy niedawno pisalyscie ze sie udalo!
jak to mozliwe ze to juz tyle czasu minelo?

powodzenia w szpitalach. czekam na same dobre wiesci i szybkie pojawienie sie maluszkow :)
Dziękuję [emoji8] mi jutro mają holtera założyć, jedna położna żartowała, że nie założą mi jak uda mi się do rana urodzić [emoji1]
 
@MalaMi24 nasze dzieciaczki chyba się zmówiły ;) mam skierowanie do szpitala, jutro jadę celem wywołania porodu. Też zero rozwarcia, no może na upartego na opuszek wg lekarza z dzisiejszej wizyty. Mały ma ok 3360g, przepływy ok, wody w normie, makrosomii nie ma, ale cukrzyca ciążowa i moje nadciśnienie (które mam w ryzach w czasie ciąży) to wg lekarza wskazania do zakończenia tej przygody w najbliższej przyszłości. Ciekawa jestem co mi w szpitalu powiedzą, ale trzymajcie kciuki :*
Trzymam kciuki również za Ciebie kochana! [emoji8] Mi jutro mają o 7:45 założyć holtera, ciśnienie po tabletkach mi się uspokoiło ale rozwarcia ani śladu i skurczy również brak. Najgorsza jest ta bezczynność nienawidzę nic nie robić hah
 
@MalaMi24 nasze dzieciaczki chyba się zmówiły ;) mam skierowanie do szpitala, jutro jadę celem wywołania porodu. Też zero rozwarcia, no może na upartego na opuszek wg lekarza z dzisiejszej wizyty. Mały ma ok 3360g, przepływy ok, wody w normie, makrosomii nie ma, ale cukrzyca ciążowa i moje nadciśnienie (które mam w ryzach w czasie ciąży) to wg lekarza wskazania do zakończenia tej przygody w najbliższej przyszłości. Ciekawa jestem co mi w szpitalu powiedzą, ale trzymajcie kciuki :*
No to powodzenia. tego wywolywania nie zazdroszcze ale jestes juz tuz tuz od spotkania z malenstwem :)
 
No to powodzenia. tego wywolywania nie zazdroszcze ale jestes juz tuz tuz od spotkania z malenstwem :)
Zabawne jest to, że mam takie poczucie jakby Hubert chciał już wyjść (bo nigdy tak aktywny nie był jak teraz), ale mu się bramka nie otwiera i tylko dlatego jeszcze siedzi. A niedawno groził mi poród przedwczesny :) boję się wywoływania, bo się w internecie naczytałam że jest bardziej bolesne niż jak akcja sama rusza, do tego często kończy się cięciem, ale teraz mam przynajmniej wyraźny cel w pobycie szpitalnym.

Z dobrych wiadomości, w ogóle nie spuchłam, mogłabym spokojnie nosić dalej pierścionek i zdjąć bez problemu. A w rejestracji u gina usłyszałam "jeszcze pani do nas przyszła?". Sama miałam nadzieję przyoszczędzić te 180zl:p
 
Jeszcze chwila i moje male bedzie mialo 7 miesiecy :D jest kochana i usmiechnieta. kupiłam kojec i to jej ulubione miejsce :p a wredna matka ma chwile czasu :D dzisiaj przeprosilam sie z nosidlem, bo malz wywiozl mi do pracy wozek w bagazniku. Nie bylo zle, 2h spaceru z psem :)
IMG_20191016_113648.jpg
 
@MalaMi24 nasze dzieciaczki chyba się zmówiły ;) mam skierowanie do szpitala, jutro jadę celem wywołania porodu. Też zero rozwarcia, no może na upartego na opuszek wg lekarza z dzisiejszej wizyty. Mały ma ok 3360g, przepływy ok, wody w normie, makrosomii nie ma, ale cukrzyca ciążowa i moje nadciśnienie (które mam w ryzach w czasie ciąży) to wg lekarza wskazania do zakończenia tej przygody w najbliższej przyszłości. Ciekawa jestem co mi w szpitalu powiedzą, ale trzymajcie kciuki :*
Powodzenia!
Jeszcze chwila i moje male bedzie mialo 7 miesiecy :D jest kochana i usmiechnieta. kupiłam kojec i to jej ulubione miejsce [emoji14] a wredna matka ma chwile czasu :D dzisiaj przeprosilam sie z nosidlem, bo malz wywiozl mi do pracy wozek w bagazniku. Nie bylo zle, 2h spaceru z psem :) Zobacz załącznik 1034515
Śliczna [emoji3590]


Odebrałam dziś wyniki morfo i moczu młodej, w morfo wydaje mi się że jest ok na pierwszy rzut oka raczej anemi nie ma. Jedynie co to mocz zasadowy mnie zastanawia bo chyba nie powinien taki być, nie? Jutro rano mamy wizytę i mam nadzieję że lekarka powie że wszystko ok i to zwyczajnie taka jej uroda że mało przybiera [emoji849] trzymajcie kciuki [emoji120]
 
Powodzenia! Śliczna [emoji3590]


Odebrałam dziś wyniki morfo i moczu młodej, w morfo wydaje mi się że jest ok na pierwszy rzut oka raczej anemi nie ma. Jedynie co to mocz zasadowy mnie zastanawia bo chyba nie powinien taki być, nie? Jutro rano mamy wizytę i mam nadzieję że lekarka powie że wszystko ok i to zwyczajnie taka jej uroda że mało przybiera [emoji849] trzymajcie kciuki [emoji120]
Daj znać po wizycie. Myślę że jest tak jak piszesz [emoji8]

@liczba piękna ta twoja kobietka [emoji7]

@Malina czas leci, Filipkowi już pół roczku leci.

Dziewczynki czekamy na wasze maluszki [emoji7] piszcie i dzielcie się zdjęciami z nami. Już za chwilkę będzie się tulić. I nie spać po nocach [emoji38]

My jutro mamy w końcu pierwsza wizytę u lekarza na stronie zdrowej. Dobrze małej już przeszedł katar.

IMG_20191016_182758.jpeg
 
reklama
Do góry