reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 206 49,2%
  • 1

Głosów: 132 31,5%
  • 2

Głosów: 57 13,6%
  • 3

Głosów: 19 4,5%
  • 3+

Głosów: 5 1,2%

• Wszystkich głosujących
    419
reklama
Rozwiązania
0
Wmawiam sobie, że coś przebija, ale nie łudze się nawet :) 34 dc i okresu dalej brak... chociaz ostatnie cykle nieregularne. A zioła nr 3 czekają :D

Załączniki

doomi03

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ehh, kolejny cykl czas zacząć.
Widzę kochana że kiepsko humor dziś... Pozwól sobie na to dzisiaj jak najbardziej, wyrzuć z siebie te emocje, a jutro kochana cycki do przodu, głowa do góry i znów do boju walczyć o nasze marzenia 😘 bo jak nie my to kto 😏 jesteśmy wszystkie silne babki i kiedyś osiągniemy wszystko o czym marzymy ❤ nie dziś, nie jutro ale któregoś dnia każda z nas otrzyma to na co tak bardzo zasługuje ✊💚

Weronika1212

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej moje pytanie, wstawilam 2 dni temu testy i ten z 11.01 był uznany za pozytywny dziś robię test i takie coś. (13.01) dodatkowo zrobiłam jeszcze 2 dziś z 2 zdjęcia. Dokładnie z 13.01 są trzy testy z 3 firm
IMG_20200113_185947.jpeg
IMG_20200113_194418.jpeg

reklama
Do góry