reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Eh.. Zazdroszczę... No będziemy robić i zobaczymy. Boję się jak cholera.. [emoji22]
Nie bój się ! Pomyśl ile my musimy za każdym razem rzeczy kontrolować a morfologia czy CRP to stało się nie odzownym elementem życia [emoji1787] każdy się boi o swoje dziecko taka prawa do tej pory na każdą kontrolę jadę cała w stresie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kamillaa nie daj sobie wmówić, że mleko mało kaloryczne czy masz go za mało !
Dla brze dziewczyny mówią zrób badania krwii może to anemia. Może ty lub mąż jesteście drobni ? Jeśli jest wesoła, nie apatyczna to na pewno wszystko jest ok.
Liczba bo diety matki karmiącej nie ma, ale niektóre produkty mają w sobie alergeny które przenikać mogą do krwi, a następnie do mleka matki. Położne nic się nie znają one idą po najmniejszej linii oporu, zero szkoleń zero czytania. Jak mi powiedziała, że po pół roku mam w piersiach wodę nie mleko to myślałam, że z krzesła spadnę.
 
Kamillaa nie daj sobie wmówić, że mleko mało kaloryczne czy masz go za mało !
Dla brze dziewczyny mówią zrób badania krwii może to anemia. Może ty lub mąż jesteście drobni ? Jeśli jest wesoła, nie apatyczna to na pewno wszystko jest ok.
Liczba bo diety matki karmiącej nie ma, ale niektóre produkty mają w sobie alergeny które przenikać mogą do krwi, a następnie do mleka matki. Położne nic się nie znają one idą po najmniejszej linii oporu, zero szkoleń zero czytania. Jak mi powiedziała, że po pół roku mam w piersiach wodę nie mleko to myślałam, że z krzesła spadnę.
Nieźle na tej wodzie Ci dziecko rośnie w takim razie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] eh te położne ;)
 
@Kaamilaaa my przechodząc na samo kp zaliczyliśmy spadek przybierania, już nie pamiętam ile mała przybierała, ale poniżej normy, lekarka kazała dokarmiać mm, ja miałam juz mleko, ale jestem pewna że za mało go było, bo mała potrzebowała mieć podcięte wędzidełko i nie umiała dobrze zasymulować pierś, ale ja widziałam że młoda jest senna, apatyczne, widać było że nie ma siły, u nas przetrzymanie dziecka żeby zastymulowalo piers nic by nie dało. Ciągle miałam w głowie ze głodzę dziecko. Na mm wystrzeliła z wagą. Ale u Was młoda chyba ma dobry humor i nie widać po niej żeby była glodna? Ja bym walczyła o kp, może ma- jak piszą dziewczyny - anemię i stąd słabe przybieranie?
 
Otoz to. Podstawa to badania. Trzeba sprawdzic hemoglobine. Zacząć od prostych rzeczy. Stres matki bedzie zawsze ale spróbuj choć troszkę sie uspokoić.
Dziewczyny fajnie radza, obserwuj Dage.. Zwroc uwage czy więcej spi albo dziwnie dluzej, czy ma ochote na zabawy i chichotanie. Jestem pewna ze wszystko będzie dobrze. Pamietaj tez ze ona juz ma taki wiek ze tez nie będzie przybierac po kg na miesiac.
 
Dziewczyny czy któraś ma doświadczenie z mlekiem Capri Care na bazie mleka koziego ? Zastanawiam się czy sprawdziło się u kogoś przy nietolerancji BMK
A orientujecie się czy z naszym problemem lepiej udać się do alergologa czy do gastroenterologa? Dziś nas zapisałam do alergologa,ale nie wiem czy dobrze bo głównie naszym problemem są jednak bóle brzuszka i kupy...
 
Dziewczyny czy któraś ma doświadczenie z mlekiem Capri Care na bazie mleka koziego ? Zastanawiam się czy sprawdziło się u kogoś przy nietolerancji BMK
A orientujecie się czy z naszym problemem lepiej udać się do alergologa czy do gastroenterologa? Dziś nas zapisałam do alergologa,ale nie wiem czy dobrze bo głównie naszym problemem są jednak bóle brzuszka i kupy...
A ten alergolog to też pediatra? My wczoraj byliśmy u alergologa z podejrzeniem skazy, bo dziwna wysypkę ma młoda, a jednak to łojotokowe zapalenie, babka miała duuuza wiedzę na temat uczulenia na mleko, objawów, wyglądu kup itd., ale jest też pediatra może stąd szeroka wiedza?
 
Paula nie mam zadnego doświadczenia z tym mlekiem jedynie wiem ze sklad ma rewelacyjny.
Co do specjalisty to chyba jednak gastroenterolog.
I jak natasza napisala dobrze jak ma 2 specjalizacje m.in. z pediatrii.
 
U nas Filip cwiczy swe mięśnie do czworakowania. Jest ostatnio w dzien mega nieznosny czasem wieczorwm oddycham z ulga ze juz spi :p

Screenshot_2019-10-10-14-36-22-959_com.miui.videoplayer.jpg
 
reklama
Dzięki dziewczyny[emoji8] tak jak pisałam nie widzę zeby małej coś dolegalo, ona się ciągle smieje, uśmiecha, gada, piszczy, na brzuszku chętnie i długo lubi leżeć, więc raczej sporo siły ma. Nawet ostatnio mniej spi w dzień choć wcześniej była naczelnym spiochem.
Nie chce małej dokarmiac mm (swoją drogą raczej by się to nie udało bo ona ni cholery nie wypije z butelki...). W przyszłym miesiącu chce już zacząć rozszerzanie diety więc może jak już zacznie jesc to podgoni z waga.
Myślę ze to właśnie może być anemia i stąd to wszystko no ale zobaczymy w tygodniu po wynikach..
Mleka też nie mam jakoś mniej bo czuje ze piersi są prawie ciągle pełne.
Liczę jednak najbardziej na to ze Daga jest zwyczajnie drobna jak ja i tz czy nasi rodzice i tyle.

Taka ta moja kruszynka [emoji3590]
IMG_20191009_192146.jpeg
IMG_20191007_115949.jpeg
 
Do góry