reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Mi się dziś śniło, że brałam udział w konkursie makijażu. Tematem przewodnim był kokos [emoji23] trzeba było mieć też stroje, a ja zapomniałam i pobiegłam przez las do LICHENIA (WTF?!) bo tam były stragany pod tym sanktuarium i same rzeczy z lumpa. I znalazłam telefon jakiegoś typa i chciałam odblokować żeby zadzwonić do kogoś, że go mam, a tam jak tylko odblokowałam to pełno smsow i ogłoszeń prostytutek. W tym jedno z foto takiej bez zębów z opisem, że daje tanio bo chce uzbierać na zęby [emoji23]
A modelki chciałam jedną przebrać za łupinę od kokosa a drugą za Rafaello.
Kurtyna
Zazuu mi moja koleżanka powiedziała żebym pojechała do Lichenia to na pewno się uda. Może to właśnie jest sens snu 😆

Btw...jak to się kiedyś skończy to idę tabletki anty. Dość mam 🤬
 

Załączniki

  • IMG_20220221_120511.jpg
    IMG_20220221_120511.jpg
    124 KB · Wyświetleń: 35
reklama
to mi te owulaki pasują i pokazują co trzeba 😝 Ale każdy lubi co innego 😂
A teraz sennik dla Ciebie: podwojona ilość sutków w śnie oznacza, że będziesz musiała q niedługim czasie wykarmić czwórkę dzieci. Pierwsze 3 analizy senne gratis, później musisz wykupić abonament. Nie ma za co 😎🤣
Ja w pierwszej chwili pomyślałam o szczeniakach, bo 4 na raz to już nie byle jaki miot 😂 A z racji, że zdarzało nam się z mężem brać psiule z fundacji na dom tymczasowy, nie byłabym zdziwiona czworonożnymi dzieciakami
 
O to długo, już wtedy leczyłaś Hashimoto czy dopiero teraz Ci wyszło?
Zapłacę każde pieniądze żeby nie brać bromocornu także nie przeszkadza mi cena dostinexu :D
Ja brałam Norprolac, cena podobna, ale bierze się go codziennie na noc, ja miałam pół tabletki, brak skutków olubocznych oprócz suchych śluzówek. Poziomu po braniu nie badałam bo zaszłam w trakcie brania.
Ja w pierwszej chwili pomyślałam o szczeniakach, bo 4 na raz to już nie byle jaki miot 😂 A z racji, że zdarzało nam się z mężem brać psiule z fundacji na dom tymczasowy, nie byłabym zdziwiona czworonożnymi dzieciakami
Mi się dziś śniło że miałam sukę która była w ciąży i była już ogromna :O Poztym masa koszmarów i budzenie co chwilę...
 
Cześć dziewczyny, dobrego tygodnia!

Wiem, że były tu wcześniej takie głosy, ale sumienie mi każe potwierdzić i wielkimi literami napisać TESTY OWULACYJNE PRODUCENTA PINKÓW TO DNO. Nie sądziłam, że będą aż takie złe, że wcale nie nadadzą się do użytku, a akurat chciałam kupić testy ciążowe i owulacyjne od jednego sprzedawcy na allegro. One się do niczego zupełnie nie nadają.
Także w tym miesiącu staramy się z mężem ,,na chybił trafił'', gdybym po kalendarzyku i samoobserwacji miała obstawiać, to owulacja w przeciągu 2 najbliższych dni mogłaby mieć miejsce. Nieśmiało proszę o trzymanie kciuków.

A tak na wypadek, gdyby którąś trzeba było dziś rozbawić: śniło mi się dzisiaj że zrobiły mi się 2 dodatkowe sutki, ułożone tuż obok (nie poniżej) normalnych. Wciąż nie mogę wymazać tego z głowy😫
Ja kupuję LD z allegro ,ale ostatnio kupiłam je w rossmanie bo mi brakło,dalam za nie uwaga! 24ziko i były trefne.Wszystkie 5🤬 po 5 minutach to one się dopiero zaczynały wybarwiać i to tak licho że hej.
 
reklama
Do góry