reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Dziewczyny a jakie macie pomysły na powiedzenie partnerowi o sukcesie ?

Ja zawsze miałam dużo super pomysłów a potem i tak dupa z tego wyszła.

Ostatnim razem miałam ten cień cienia i mi powiedział, że tam nic nie ma, za bardzo się nakręcam i ... tylko się wkurzyłam i obraziłam 😂😂😂

Ale na odkrycie płci chcę zrobić boxa ;)
 
Dziewczyny a jakie macie pomysły na powiedzenie partnerowi o sukcesie ?
Kiedyś myślałam, że dałabym mężowi w ramach prezentu-niespodzianki malutkie buciki albo body niemowlęce, ale odkąd się staramy mąż jest na bieżąco i chce być informowany kiedy mam dni płodne, kiedy zbadam progesteron, kiedy testujemy. Inna sprawa, że jestem impulsywna i pewnie bym powiedziała od razu po teście, potem razem byśmy czekali na betę i w końcu na usg. Perspektywa trzymania swoich podejrzeń w tajemnicy przed starym do czasu 100% pewności sprawia, że tylko chce mi się śmiać.
 
Kiedyś myślałam, że dałabym mężowi w ramach prezentu-niespodzianki malutkie buciki albo body niemowlęce, ale odkąd się staramy mąż jest na bieżąco i chce być informowany kiedy mam dni płodne, kiedy zbadam progesteron, kiedy testujemy. Inna sprawa, że jestem impulsywna i pewnie bym powiedziała od razu po teście, potem razem byśmy czekali na betę i w końcu na usg. Perspektywa trzymania swoich podejrzeń w tajemnicy przed starym do czasu 100% pewności sprawia, że tylko chce mi się śmiać.
Ja osobiście myślałam o koszulce dla córki że będzie straszą siostra 😁 do czasu a przyjdzie to chyba bym i tak mu powiedziała 😅
 
Ja powiedziałam "chodź,muszę Ci coś pokazać" od razu wiedział i widział tą bladą kreskę i chciał się chwalić 😅 powiedziałam że do wizyty nie ma się co cieszyć i chyba wykrakałam 🙈 później były różne okazje (mikołaj,święta,urodziny etc ) i myślałam o skarpetkach czy bucikach a że się nie udawało to teraz nawet o tym nie myślę,pójdę na żywioł 😅
 
reklama
Zrobilam dzis test, niestety jedna kreska. Dziś 30 dzien cyklu a na @ sie nie zanosi, takze pozostaje mi czekac :(
Hej dziewczyny, w piątek zrobiłam test ktory okazal sie negatywny wiec w sobote pozwolilam sobie na lampke wina. Dzisiaj mija 33 dzien cyklu a @ wciaz brak wiec postanowilam zrobic kolejny test. Niestety nie mialam zadnego w domu wiec test nie jest z pierwszego moczu tylko z drugiego. Test z gory ewidentnie pokazuje 2 kreski, na zywo byly bardziej wyrazne. Cala w skowronkach po 2h stwierdzilam, ze zrobie drugi. Co prawda druga kreska wyszla ale slabo widoczna, na zdjeciu jej praktycznie nie widac, na zywo faktycznie byla ale mega slaba w porownaniu do pierwszego testu. Co o tym myslec?
 

Załączniki

  • 20E4D26C-236C-427D-95DE-420DE9C889F0.jpeg
    20E4D26C-236C-427D-95DE-420DE9C889F0.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 145
Do góry