reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Mam pytanie... Pamiętacie moje "EKG" ? No więc dzis tempka spadła do 36.5 i miałam plemienie dziś rano. Pomyślałam ok okres się zaczął no i tak zaznaczyłam w w aplikacji(normalnie powinien być jutro) ale to plemienie mi znikło... Co myślicie ? Czy tworzę sobie histoire w głowie ?? Czy może jest szansa...? Czy któraś z was tak miała ?
Dziękuję z góry za pomoc i wasza cierpliwość 🥰
Screenshot_2022-06-09-09-36-30-204_com.popularapp.periodcalendar.jpg
 
Mam pytanie... Pamiętacie moje "EKG" ? No więc dzis tempka spadła do 36.5 i miałam plemienie dziś rano. Pomyślałam ok okres się zaczął no i tak zaznaczyłam w w aplikacji(normalnie powinien być jutro) ale to plemienie mi znikło... Co myślicie ? Czy tworzę sobie histoire w głowie ?? Czy może jest szansa...? Czy któraś z was tak miała ?
Dziękuję z góry za pomoc i wasza cierpliwość 🥰
Zobacz załącznik 1409439
Myślę, że jeśli na tym etapie spadła poniżej linii bazowej, to zaraz pojawi się okres. I tak na przyszłość: wydaje mi się, że korzystasz ze złego termometru. Powinien mieć dwa miejsca po przecinku, a z Twojego wykresu wychodzi na to że ma jedno. Jest różnica, czy masz 36,53 czy 36,57 a obydwie zostaną zaokrąglone do 36,55.
 
Myślę, że jeśli na tym etapie spadła poniżej linii bazowej, to zaraz pojawi się okres. I tak na przyszłość: wydaje mi się, że korzystasz ze złego termometru. Powinien mieć dwa miejsca po przecinku, a z Twojego wykresu wychodzi na to że ma jedno. Jest różnica, czy masz 36,53 czy 36,57 a obydwie zostaną zaokrąglone do 36,55.
Tak masz rację, już zamówiłam nowy bo rzeczywiście ten nie jest zbyt dokładny...
I dziękuję za odpowiedź !
 
Cześć dziewczyny, potrzebuje skorzystać z Waszego doświadczenia 😉
Byłam na wizycie, pęcherzyk 19mm, jutro mam zrobić zastrzyk. Pierwszy raz w życiu sama więc to dla mnie duże wyzwanie. Lek- Eutrig 5000. Chciałam Was zapytać o samo wkłucie igły. Jak głęboko to się robi? Do samego końca? I czy ten ruch ma być krótki i zdecydowany czy powoli przedzierać się przez warstwy? 😀
Jeśli to jest coś takiego jak Ovitrelle w ampułkostrzykawce... To łapiesz fałdkę na brzuchu około 5cm na lewo albo prawo od pępka. Wbijasz igłę do samego końca pod kątem prostym (ona ma około centymetr). Nieważne czy zrobisz to wolno czy szybko ;). Jak jest wbite do końca to naciskasz tłok strzykawki do końca, tak żeby nic nie zostało w strzykawce. Wyjmujesz igłę z brzucha, trzymając dalej tłok strzykawki. I na końcu puszczasz fałdkę. Nie masujesz, nie kombinujesz, zostawiasz tak jak jest.
 
reklama
Do góry