reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ciężki dzień mam dzisiaj. Jest 20 dzień cyklu, a nie miałam skoku temperatury... Doszło do mnie też, że to już będzie 4 nieudany cykl, a cały czas miałam wrażenie, że ledwo co zaczęliśmy.
 
Jest 04.37 a ja normalnie spac nie moge...nie wiem co ze mną. Wczoraj te przeboje z pobolewaniem podbrzusza i jajnikow, zawroty glowy i temperatura 37.5 zasnelam nawet nie wiem kiedy a teraz jak wstalam tak juz nie usne 🤣🤣🤣 w piatek testowanie. Doczekac sie nie moge 💟💟💟
 
Hej Dziewczynki :-) Kurcze, taka piekna pogoda a tu po pracy trzeba gnic w domu... Dobrze ze moja mama ma psy w domku to wyrwe sie pozniej na spacer :-)
@monika1708 ja wlasnie nie mam pojecia kiedy mialam owu. Kompletnie ten temat wtedy odpuscilam.. Ale musimy tez wierzyc ze tym razem nam sie uda :-) Nasze okruszki wszystko odczuwają. I tez nie zamierzam opuszczac tego forum dopoki nie bede miala pewnosci ze wszystko jest ok.. Zrazilam sie po poprzedniej ciazy jak na pewniaka poszlam na wizyte w 12tyg.. a tu klops... Ale teraz musze wierzyc ze sie uda...
Ktora jeszcze zobaczyla w ostatnim okresie 2 kreseczki??

Ja dwa dni temu po raz pierwszy w życiu po 3 i pół roku starań. Wczoraj test powtórzyłam pozytywny. Dziś wizyta u gina na 14:30 zapewne badanie krwi itd wiec już cała noc się męczyłam myśli chcą mnie zjeść oby wszystko było dobrze. Trzymam za nas kciuki. A Ty jaka beta ? Już coś wiadomo ?
 
Hey co tam dziewczyny? Macie jakieś objawy tuż przed okresem?
U mnie 24 dc, za 3 dni @ i pewnie przyjdzie punktualnie... Objawów zero, zero śluzu, piersi nie bolą, tylko to uczucie w dole brzucha, że okres przyjdzie [emoji58][emoji58][emoji58] no i nie trzymam nerwów na wodzy, bardzo szybko się denerwuje. Ale taka moja natura przed okresem...
 
Hey co tam dziewczyny? Macie jakieś objawy tuż przed okresem?
U mnie 24 dc, za 3 dni @ i pewnie przyjdzie punktualnie... Objawów zero, zero śluzu, piersi nie bolą, tylko to uczucie w dole brzucha, że okres przyjdzie [emoji58][emoji58][emoji58] no i nie trzymam nerwów na wodzy, bardzo szybko się denerwuje. Ale taka moja natura przed okresem...

Ja miałam objawy już w dni płodne dużo śluzu tego lepkiego przezroczystego a żądło kiedy go widziałam u siebie. Z tydzień przed @ kulo mnie bardzo jajnik ze chodzić aż nie mogłam. 3 - 4 dni przed @ cycki obrzmiałe bardzo bola. Test zrobiony dzień przed spodziewana @
IMG_6979.JPG
nie wierzyłam wiec po godzinie zrobiłam drugi
IMG_6980.JPG
zadzwoniłam od razu do gina kazał mi mierzyć temp codziennie rano tam na dole i dziś wizyta o 14:30. Oczywiście został mi ostatni test wiec zrobiłam wczoraj
IMG_6981.JPG
bardzo się martwię bo długo się staraliśmy byłam tu na forum w 2016 roku i nigdy nie widziałam 2 kresek :( bardzo jestem ciekawa bety. Ten miesiąc miałam jakieś takie wewnętrze przeczucie bo czułam się już w owulacje napuchnięta wydenta.
 
reklama
Do góry