reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dzis dopiero 3/4 dzien po owulacji ale mam klocia jajnika (chyba z tego z ktorego byla owulacja) i nie chce sobie nic wmawiac bo jest wyjatkowo wczesnie ale o czym moze to swiadczyc. Czy tak po prostu bywa?
 
reklama
Kochane mam pytanie... czym sie rozni sluz poowulacyjny/nieplodny od upławów infekcyjnych. Bralam kilka lat tabletki antykoncepcyjne i nie jestem pewna jaki dzis ujrzałam 😅 infekcje leczylam ok 2 tyg temu a 3 dni temu mialam owulacje i nie jestem pewna czy jest ok czy znowu cos sie zlego dzieje.
Przede wszystkim zapachem :) ja przy infekcji czuje, że mi tam tak jakby wszystko lekko puchnie.. po samej konsystencji śluzu to nie wiem czy bym poznała..
 
Prosze powiedzcie mi bo jestem tu od niedawna czemu ogórkowa grupa...skad ta nazwa🤣

Jedna zjadła taką zupe i zaszła 😅

Teraz każdy je ogórkową w owulke + zmienia avatar :rofl2:

No i zrobiłam test i negatywny 😡

Liiiipa :(

Ja tez 😍😍😍 jeszcze 9 dni i testuje 🥰 nie moge sie doczekac.


U mnie też jeszcze 8 dni

Ja za 10 dni mam termin @. ;) Znów w oczekiwaniu na morze czerwone, ale za Was kobicinki trzymam kciukasy :)

To czym myć sie tam?

Szare mydełko jest okey, delikatne i antybakteryjne.

Stosowałam tez kiedyś płyn niebieski Ziaji i tez nigdy nie miałam stanów zapalnych czy coś w ten deseń.
 
Aga tylko jedna? Mi sie wydaje ze więcej, ale skleroza ponoc nie boli :)
Jedna zjadła taką zupe i zaszła [emoji28]

Teraz każdy je ogórkową w owulke + zmienia avatar :rofl2:



Liiiipa :(







Ja za 10 dni mam termin @. ;) Znów w oczekiwaniu na morze czerwone, ale za Was kobicinki trzymam kciukasy :)



Szare mydełko jest okey, delikatne i antybakteryjne.

Stosowałam tez kiedyś płyn niebieski Ziaji i tez nigdy nie miałam stanów zapalnych czy coś w ten deseń.
 
reklama
Do góry