reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczynki, to znów ja tak jak wcześniej pisałam 2 dni przed spodziewana miesiączka wyszedł test pozytywny, 2 lutego zrobiłam betę wyszła 2630 norma około 5 tydzień ciąży. Z ciekawości poszłam do ginekologa czy aby ciąża jest usytowana w macicy. No i mówi doktor, że jest ciąża wewnątrz maciczna, ale jeszcze trzeba poczekać i kazał przyjść 20 lutego. Na jego oko tydzień około 3. I pod koniec wizyty zapytał czy w rodzinie była kiedykolwiek ciąża bliźniacza moje bardzo zdziwienie bo nigdy takiego przypadku nie było. Ostatnia miesiączka 1 stycznia. Zobaczcie usg. Mo i tak patrząc sama widze podzielone na pół. Sama już nie wiem. Musiałam się wygadać 😂
 

Załączniki

  • IMG_20210206_104940.jpg
    IMG_20210206_104940.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 129
Cześć dziewczęta. Widzę tu sporo nowych osób, ale stare znajome Niki niestety nadal są.. :(
Ja w październiku odpuściłam sobie forum. Odpuściłam też starania... stwierdziłam, że co ma być to będzie. Nie dawałam rady już się tak tymi staraniami zadręczać. Zaczęłam się lepiej odżywiać, trochę więcej aktywności fizycznej i niespodziewanie okazało się, ze zaszłam w ciąże.
Dziele się doświadczeniem i polecam odpuścić. Na prawdę to działa 😀
Co u was @coca @HeraUnique @młoda1994 i cała reszto wredot? 😀
 
Cześć dziewczęta. Widzę tu sporo nowych osób, ale stare znajome Niki niestety nadal są.. :(
Ja w październiku odpuściłam sobie forum. Odpuściłam też starania... stwierdziłam, że co ma być to będzie. Nie dawałam rady już się tak tymi staraniami zadręczać. Zaczęłam się lepiej odżywiać, trochę więcej aktywności fizycznej i niespodziewanie okazało się, ze zaszłam w ciąże.
Dziele się doświadczeniem i polecam odpuścić. Na prawdę to działa 😀
Co u was @coca @HeraUnique @młoda1994 i cała reszto wredot? 😀
Gratulacje ❤️❤️
U mnie po staremu 😅 jeszcze ciąża przede mną 😁
 
Cześć dziewczęta. Widzę tu sporo nowych osób, ale stare znajome Niki niestety nadal są.. :(
Ja w październiku odpuściłam sobie forum. Odpuściłam też starania... stwierdziłam, że co ma być to będzie. Nie dawałam rady już się tak tymi staraniami zadręczać. Zaczęłam się lepiej odżywiać, trochę więcej aktywności fizycznej i niespodziewanie okazało się, ze zaszłam w ciąże.
Dziele się doświadczeniem i polecam odpuścić. Na prawdę to działa [emoji3]
Co u was @coca @HeraUnique @młoda1994 i cała reszto wredot? [emoji3]

Gratuluje [emoji7][emoji7]

U mnie tak jak u Hery, bez zmian [emoji6]
 
Hej, 6 dzień spóźnia mi się okres jak do tej pory miałam lekki ból jajników który ustępuje. Poza tym trochę częściej siusiam i więcej mi się chce jeść, ale tak też mam przed okresem. Od 6 dni robię testy ale wychodzą negatywne. I teraz nie wiem czy czekać. Chyba nie mam wyjścia w Niemczech na wsi gdzie mieszkam długo się czeka na badanie z krwi. W zeszłym miesiącu przyjmowałam letrox 50 ale lekarka zmieniła mi na 125 że względu na staranie się o dziecko. Może to za duża dawka i przez to nie mam okresu albo jestem w ciąży. Hm 🤔
 
reklama
Hej, 6 dzień spóźnia mi się okres jak do tej pory miałam lekki ból jajników który ustępuje. Poza tym trochę częściej siusiam i więcej mi się chce jeść, ale tak też mam przed okresem. Od 6 dni robię testy ale wychodzą negatywne. I teraz nie wiem czy czekać. Chyba nie mam wyjścia w Niemczech na wsi gdzie mieszkam długo się czeka na badanie z krwi. W zeszłym miesiącu przyjmowałam letrox 50 ale lekarka zmieniła mi na 125 że względu na staranie się o dziecko. Może to za duża dawka i przez to nie mam okresu albo jestem w ciąży. Hm 🤔

Po 6 dniach jeśli byłaby to ciąża to test powinien już wyjść pozytywny. Może byłaś na coś chora ostatnio? Mi po przebytym covidzie okres przyszedł po 12 dniach spóźnienia 🤷‍♀️
 
Do góry