reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Cześć dziewczyny, jako że dziś 12 dni po owu zrobiłam test z porannego moczu i niestety biel bieli. Trzeba się nastawić na kolejny cykl. Owu według testów powinna być 4.10 więc myślę że już by coś wyszło. Zastanawiam się czy nie odpuścić kolejnego cyklu i wziąć się za siebie, tzn zrzucić parę kilo bo nadwaga też może być przeszkodą. Mam do Was pytanie, czy używała może któraś z Was testów ciążowych testeo z allegro? I jesli tak to jakie macie zdanie na ich temat? Mam je pierwszy raz i w sumie sama nie wiem, owulacyjne z tej firmy mi się sprawdziły
Masz dużo do zrzucenia? Starając się o dziecko napewno uważałabym by nie chudnąc za szybko bo przy mocno ujemnym bilansie energetycznym możesz zablokować sobie owulacje.
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja po wczorajszej wizycie u nowego gina. Idę w pon na monitoring cyklu, kolposkopia za 2tyg. Mam badania wypisane na kartce które mam zrobić ale dopiero na początku listopada. Najpierw sprawdzamy. Mam zakaz robienia testów ciążowych dopóki okres nie będzie mi się spóźniał tydzień. Uspokoił mnie trochę, powiedział ze damy radę. Jako jedyny chyba lekarz jak do tej pory. Tak w ogóle to jestem Daria, 26 lat, staramy się o pierwsze dzidzi :)
 
Masz dużo do zrzucenia? Starając się o dziecko napewno uważałabym by nie chudnąc za szybko bo przy mocno ujemnym bilansie energetycznym możesz zablokować sobie owulacje.
Sporo, conajmniej 20 kg ale już utrata 10 zrobiłaby dużą różnicę. Nie chcę stosować drastycznych diet, raczej wrzucić jakieś ćwiczenia i zdrowiej się odżywiać. Długo karmiłam córkę piersią a mimo to waga ani drgnęła, wtedy nie chciałam się odchudzać ze względu na pokarm
 
Hej Dziewczyny, chciałam się przywitać:-) My starania zaczynamy od listopada/grudnia więc raczej już w tym roku nie mam szansy na pozytywny test, ale chętnie Was poczytam i będę trzymać kciuki za Wasze sukcesy!!!
 
Do mnie dzisiaj dotarł wiesiołek w kapsułkach 😉 na opakowaniu napisane że 2 tabletki 2 razy dziennie. Chciałam was zapytać jak wy często go bierzecie i czy tylko do owulacji?
Ja miałam z oeparolu wiesiołka i początkowo brałam jedną tabletkę, a później dwie😉 To był pierwszy cykl w którym zaczęłam brać wiesiołka i nie wiedziałam, że po owulacji trzeba odstawić🤷🏼‍♀️ Dopiero jak zobaczyłam dwie kreski na teście to odstawiłam😉 Polecam olej z wiesiołka, bo nawet poprawił cerę i paznokcie. Samopoczucie też jakieś lepsze po nim miałam. Może sobie wkrecilam, ale ważne, że działało😁👌
 
Hej Dziewczyny, chciałam się przywitać:-) My starania zaczynamy od listopada/grudnia więc raczej już w tym roku nie mam szansy na pozytywny test, ale chętnie Was poczytam i będę trzymać kciuki za Wasze sukcesy!!!
Fajnie że dołączyłaś! :) dlaczego czekacie ze staraniami ten miesiąc ?
 
U mnie dziś 2 dawka Pfizera. Narzeczony w poniedziałek. Jak wy zapatrujecie się na szczepienie przeciwko covid w okresie starań? Ja nie chciałam ale parter musiał się zaszczepić (jest kucharzem i albo ma robić test PCR codziennie albo się szczepi no także...) a skoro on to i ja stwierdziłam, że po prostu dotrzymam towarzystwa bo wiem, że w drugą stronę byłoby tak samo 🙂
 
reklama
Już w tym roku byłam w ciąży, niestety nie udało się jej szczęśliwie donosić. We wrześniu urodziłam i muszę chwilę odczekać z kolejnymi próbami.
Znacie powód? Badałaś się? Wiem jak ci ciężko. Ja poroniłam 2 razy. Na wczesnym etapie ale jednak ból pozostanie na zawsze.
 
Do góry