reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Cześć dziewczyny, jako że dziś 12 dni po owu zrobiłam test z porannego moczu i niestety biel bieli. Trzeba się nastawić na kolejny cykl. Owu według testów powinna być 4.10 więc myślę że już by coś wyszło. Zastanawiam się czy nie odpuścić kolejnego cyklu i wziąć się za siebie, tzn zrzucić parę kilo bo nadwaga też może być przeszkodą. Mam do Was pytanie, czy używała może któraś z Was testów ciążowych testeo z allegro? I jesli tak to jakie macie zdanie na ich temat? Mam je pierwszy raz i w sumie sama nie wiem, owulacyjne z tej firmy mi się sprawdziły
 
reklama
Dziewczyny w każdym cyklu wiem kiedy mam owulację a w tym nie mam pojęcia. Zawsze jest to kłucie jajnika a teraz boli mnie brzuch jak na okres chociaż to nie możliwe bo okres miałam 13 dni temu. W sumie od ponad tygodnia robię testy lh i ciągle jedna kreska. Dopiero wczoraj pojawiła się druga chociaż nie tak ciemna.We wtorek mam gine więc się okaże czy mialam owulację. Myślicie że owulacja może się tak przesunąć?
 
U mnie zazwyczaj takie bóle są po owulacji :)
Ja to wczoraj mialam mega kłucie prawego jajnika aż do nogi szło 😅😅 no i te bóle krzyża. Mąż przywiózł 2 buteleczki 🍷🍷 no i w sumie pozatym że boli mnie głowa i mąż chce powtórkę za duzo nie pamiętam 😅😂😂😂 do owulacji niby jeszcze pare dni ale kto to wie 😅 było natchnienie hehe

Zazdroszczę wina :)
 
Cześć dziewczyny, jako że dziś 12 dni po owu zrobiłam test z porannego moczu i niestety biel bieli. Trzeba się nastawić na kolejny cykl. Owu według testów powinna być 4.10 więc myślę że już by coś wyszło. Zastanawiam się czy nie odpuścić kolejnego cyklu i wziąć się za siebie, tzn zrzucić parę kilo bo nadwaga też może być przeszkodą. Mam do Was pytanie, czy używała może któraś z Was testów ciążowych testeo z allegro? I jesli tak to jakie macie zdanie na ich temat? Mam je pierwszy raz i w sumie sama nie wiem, owulacyjne z tej firmy mi się sprawdziły
Ja mam owulacyjne z testeo i na razie wszystkie negatywne (ale teraz najwyraźniej cykl bezowulacyjny), ciążowe też teraz kupiłam ale chyba szybko się nie przydadzą 😅
 
Ja mam owulacyjne z testeo i na razie wszystkie negatywne (ale teraz najwyraźniej cykl bezowulacyjny), ciążowe też teraz kupiłam ale chyba szybko się nie przydadzą 😅
Mi owulacyjne pokazywały słabiutką druga kreseczkę zaraz po okresie, która wybarwiają się dobre 10 minut jak nie więcej a dzień, dwa przed owu była bardzo mocna, mocniejsza od kontrolnej i wybarwiala się zaraz po użyciu. Miałam też testy horien medical i sprawdzałam równolegle i horien wybarwily mi się na taką samą mocna kreskę jak controlna ale również od razu po zanurzeniu paska w wcześniej a długo przed owu również wybarwiają się słabo. Dlatego u mnie ten pik jest dosyć wyraźny. Pytanie czy owulacja wystąpiła....z tym że mam uderzenia gorąca, bolą mnie mocno piersi a to znak że progesteron działa. Dlatego robiłam sobie nadzieję że może jednak....
 
reklama
Zerkłam na ten test ciążowy testeo po kilku godzinach i po wyschnięciu pojawił się cień cienia. Raczej to nie ciąża bo w terminowym czasie zupełnie nic nie było ale podaje dla informacji że ten test po czasie daje kreski fabryczne. W poprzednim
IMG_20211015_154932.jpg
IMG_20211015_154644.jpg
cyklu miałam pinki i strumieniowe i płytkowe i żadnych kresek cieni nie było.
 
Do góry