reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Już nie mam co testować :/ Po 3 dniach spóźnienia przyszła miesiączka :( Na początku pół dnia tylko takie plamienie różowe na papierze, ale jak wstałam rano to tyle się wylało... Nie mam już najmniejszych szans.
Mi za to ostatnio przyszła 3 dni przed testowaniem 😂 chciałam zrobić w 11dpo ale nie pykło😉 mam nadzieję że owu zawita na dniach.
 
reklama
Hej, tez się przywitam.
1.5 roku starań o pierwsze dziecko. Hashi, niedocyznnosc tarczycy.
Niestety stymulowanie owulacji clo + ovirtelle nie przyniosły efektów :( wszystkie wyniki w normie. Jutro idziemy do innego lekarza i zobaczymy co powie.

Już tracę nadzieje niestety…
 
Hej, tez się przywitam.
1.5 roku starań o pierwsze dziecko. Hashi, niedocyznnosc tarczycy.
Niestety stymulowanie owulacji clo + ovirtelle nie przyniosły efektów :( wszystkie wyniki w normie. Jutro idziemy do innego lekarza i zobaczymy co powie.

Już tracę nadzieje niestety…
Hej. A nasienie badane? I co znaczy wszystkie wyniki w normie. Co dokładnie za badania robiliście? Może coś pomogę.
 
Hej, tez się przywitam.
1.5 roku starań o pierwsze dziecko. Hashi, niedocyznnosc tarczycy.
Niestety stymulowanie owulacji clo + ovirtelle nie przyniosły efektów :( wszystkie wyniki w normie. Jutro idziemy do innego lekarza i zobaczymy co powie.

Już tracę nadzieje niestety…
Nie trać 🙂 z większymi problemami zdrowotnymi dziewczyny ujrzały tu dwie kreski 🙂
 
Badanie nasienia ok, wrogości śluzu nie ma, oba jajowody drożne, fsh w normie, prolaktyna w normie, lh w normie :)
Owulacja regularna monitorowana przez 8 miesięcy.
 
Badanie nasienia ok, wrogości śluzu nie ma, oba jajowody drożne, fsh w normie, prolaktyna w normie, lh w normie :)
Owulacja regularna monitorowana przez 8 miesięcy.
Badania na trombofilię, b 12, kwas foliowy, homocysteina, zespół antyfosfolipidowy, krzywa cukrowa, krzywa insulinowa, tsh, ft3, ft4, usg tarczycy. W to bum szła teraz.
 
Badania na trombofilię, b 12, kwas foliowy, homocysteina, zespół antyfosfolipidowy, krzywa cukrowa, krzywa insulinowa, tsh, ft3, ft4, usg tarczycy. W to bum szła teraz.
B12 w normie, cukrzyca i IO wykluczone, tsh, ft3 i ft4 w normie :) pisałam, ze mam hashi i niedoczynnosc - jestem pod kontrola endo :)

Dzięki za podpowiedzi. Podpytam jutro lekarza o resztę tych badań.
 
B12 w normie, cukrzyca i IO wykluczone, tsh, ft3 i ft4 w normie :) pisałam, ze mam hashi i niedoczynnosc - jestem pod kontrola endo :)

Dzięki za podpowiedzi. Podpytam jutro lekarza o resztę tych badań.
A to wiesz ja tak nie pamietam kto co pisał 😃 ale robiłaś krzywą insulinową i glukozową czy tylko glukoza i insulina na czczo? Bo to jest duuuuża różnica. U mnie na czczo rewelacja a potem to się już magia dzieje z tym, że u mnie przy hiperinsulinemii i hipoglikemii nie ma problemów z zajsciem ale u wielu osob niestety ma. A co do ewentualnej trombofilii to polecam z testdna.pl bo czasem przy mutacji pai ktora tez sama posiadam bez acardu i heparyny moze w ogole nie dochodzic do zagnieżdżenia. Na zespol antyfosfolipidowy nie dostaniesz raczej skierowania na nfz tak samo jak na trombofilie z tego co sie orientuje ale w pl nie mieszkam wiec nie pamietam juz czy na 100%. Progesteron po owulacji też ok?
 
A to wiesz ja tak nie pamietam kto co pisał 😃 ale robiłaś krzywą insulinową i glukozową czy tylko glukoza i insulina na czczo? Bo to jest duuuuża różnica. U mnie na czczo rewelacja a potem to się już magia dzieje z tym, że u mnie przy hiperinsulinemii i hipoglikemii nie ma problemów z zajsciem ale u wielu osob niestety ma. A co do ewentualnej trombofilii to polecam z testdna.pl bo czasem przy mutacji pai ktora tez sama posiadam bez acardu i heparyny moze w ogole nie dochodzic do zagnieżdżenia. Na zespol antyfosfolipidowy nie dostaniesz raczej skierowania na nfz tak samo jak na trombofilie z tego co sie orientuje ale w pl nie mieszkam wiec nie pamietam juz czy na 100%. Progesteron po owulacji też ok?
Tylko na czczo bo endo nie widziała podstawy do badania z obciążaniem :)
 
reklama
Ja jestem jakieś 6 dni po owulacji i mam pmsa mojego życia, zapomniałam już jak miło było bez wahań hormonów 😅
Jednoczenie brzuch mnie już muli jak na okres więc nie zdziwię się jeśli okaże się że mam teraz krótszą o kilka dni fazę lutealną i ze starań wtedy nici.
 
Do góry