reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Tylko na czczo bo endo nie widziała podstawy do badania z obciążaniem :)
To koniecznie zrób krzywe. Hiperinsulinemia i hipoglikemia nie wyjdą na czczo a to też bywa utrudnienie w zajściu zwłaszcza gdy insulina jest wysoka w 1 i 2 h po jedzeniu. Weź to pod uwagę. Jak się badać to po całości 😊
 
reklama
Ja jestem jakieś 6 dni po owulacji i mam pmsa mojego życia, zapomniałam już jak miło było bez wahań hormonów 😅
Jednoczenie brzuch mnie już muli jak na okres więc nie zdziwię się jeśli okaże się że mam teraz krótszą o kilka dni fazę lutealną i ze starań wtedy nici.
Miałam identycznie. Nie pamiętam żebym kiedyś tak źle się czuła przed okresem, a zaczęło się 5 dni po owulacji i tak do spóźnionej miesiączki o 3 dni. A podczas miesiączki też cały czas na lekach bo brzuch strasznie mnie bolał, czego też już bardzo dawno nie miałam :/
Może to być wina ovarinu? Jak myślicie?
 
Takie dziwne to było. Przed pierwszą ciążą miałam bardziej bolesne miesiączki. Często pierwszego dnia byłam nie do życia, a po ciąży to się zmieniło.
Za to ta miesiączka była tragiczna. Brzuch mnie bolał już w terminie, później jak się zaczęła też.
Przez półtora roku nie wzięłam tyle tabletek co teraz :/
 
Takie dziwne to było. Przed pierwszą ciążą miałam bardziej bolesne miesiączki. Często pierwszego dnia byłam nie do życia, a po ciąży to się zmieniło.
Za to ta miesiączka była tragiczna. Brzuch mnie bolał już w terminie, później jak się zaczęła też.
Przez półtora roku nie wzięłam tyle tabletek co teraz :/
Na to wpływa wiele czynników zmiennych co miesiąc. Stres, ilość wypitej kofeiny, stan i perystaltyka jelit (np zaparcia przy wysokim progesteronie mogą powodować więcej bólu brzucha w czasie pms niż bóle miesiączkowe później) w końcu stan i przesilenie kręgosłupa, napięcie mięśni w obrębie miednicy…
 
Takie dziwne to było. Przed pierwszą ciążą miałam bardziej bolesne miesiączki. Często pierwszego dnia byłam nie do życia, a po ciąży to się zmieniło.
Za to ta miesiączka była tragiczna. Brzuch mnie bolał już w terminie, później jak się zaczęła też.
Przez półtora roku nie wzięłam tyle tabletek co teraz :/
Po ciąży bardzo często zmienia się bolesność miesiączek i długość cyklu.
 
reklama
Do góry