• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Dziś mam 19 dc, to Pre test a słyszałam że ubią oszukiwać, i pokazywać fabryczną

Dlatego pytam o owulację bo ja mam dziś 16dc - i owu jeszcze nie było więc nie miałabym szans na pozytywny test w 19dc. Generalnie 8dpo to jest najwcześniej kiedy można spróbować zacząć robić testy, ale zaleca się jednak 14dpo - dla mnie to raczej testowa. Ale to takie 50 na 50
 
Dlatego pytam o owulację bo ja mam dziś 16dc - i owu jeszcze nie było więc nie miałabym szans na pozytywny test w 19dc. Generalnie 8dpo to jest najwcześniej kiedy można spróbować zacząć robić testy, ale zaleca się jednak 14dpo - dla mnie to raczej testowa. Ale to takie 50 na 50
Nie będę się nakręcać, bo coś wygląda mi na za białą. Poczekam żeby powtórzyć 😁
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry