reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez angelaa_w, 25 Marzec 2013.

1. angelaa_w

angelaa_w Fanka BB :)

Zaczynamy kolejny cykl starań :) Infekcje wyleczone wszystko już w porządku. Bylam u ginekologa i powiedział ze juz spokojnie moge zajść w ciążę :) Tylko martwi mnie jedno , miesiączke mam już 8 dzień i krwawienie nie ustaje :(

2. Costa

Costa Gość

Troche wczesnie na kwietniowe;-) a jakie zapalenie? Ja jestem po zapaleniu jajnikow i macicy.

3. reklama
  4. Moniqaa

Moniqaa Fanka BB :)

W sumie mogę się i tu już zadomowić :-D
    O ile owu wypadnie w połowie, to będzie 1 lub 2 kwietnia, więc pasuje :tak:

5. tygryseczek

tygryseczek Staraczka

Wlasnie za wczesnie na kwiecien zawsze takie watki zaklada sie 1go kazdego miesiaca... to jest moje zdanie..;)

6. Costa

Costa Gość

Moniqaa witaj :-D

Tygryseczek wedlug mnie tez ale skoro juz jest ;-)

7. Moniqaa

Moniqaa Fanka BB :)

Costa, Ty Kochana to jeszcze na ten marzec się załapiesz :tak:

A jeśli chodzi o kwiecień, to przecież są już Dziewczyny, które wiedzą, że będą starać się w kwietniu, tak samo jak są takie z wiosny/lata :tak:

8. Costa

Costa Gość

Moniqaa jesli owu sie zdecyduje zaiwtac :-D trzymam za was wszystkie kciukasy

9. paulinka88

paulinka88 Mama Mikołajka i Marcelka

Hej dziewczyny:)
    U mnie owu też w kwietniu zawita- o ile w ogóle zawita, więc staranka w kwietniu jak najbardziej:)

10. reklama
  11. angelaa_w

angelaa_w Fanka BB :)

Ja miałam zapalenie macicy . Może i troszke wcześnie na kwiecień macie racje ale założyłam z racji tego ze pare osob na pewno wie ze bedzie sie juz starać :)

12. Agaawa

Agaawa Fanka BB :)

Ja juz na pewno sie zaliczam do kwietniowek. Ale raczej ten cykl bez spinki, bo robię badania hormonów i HSG. Tempke mierze, żeby dokładnie sie poznać, ale w tym cyklu bez monitoringu, bo może być i tak zaburzony pi tym HSG.

Poleć forum