reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

witajcie dziewczynki!

oj mnie doskwiera brak czasu, rok szkolny się zaczął i laba się skończyła. Po za tym mam jakiś dziwny ból w lewym ścięgnie i promieniuje po wewnętrznej stronie ud więc staram się leżeć ile wlezie bo przy chodzeniu boli!. Muszę pogadać o tym z ginkiem ale wizyta dopiero za 10 dni.

Patuśka- super że wszystko jest ok.

Kinga- gratuluję! ja bym luteiny na własną rękę nie brała.
 
reklama
hej hej :)

mel mam nadzieje, ze Dubaj-owskie wiesci beda same dobre, i za to bede trzymac kciuki. Kiedy dokladnie sie tam przenosicie ?

anuszka babolku co u Ciebie ? Ile jeszcze musisz czekac, na wyniki ze szpitala ?

misia jak sie czujesz Kochana ?? :happy2: mam nadzieje, ze u Ciebie nie tak jak u sylki i samopoczucie troszke lepsze :* U mnie raczej nici w tym cyklu z fasolci, raczej nie wcalilismy sie w czas odpowiedni jak sadze :zawstydzona/y: ale trudno.
 
nuuska, my juz niedlugo, za 3 tyg wsiadamy w samolot :-) a jeszcze tyyyyle do zalatwienia! mysle, ze tam moze cos ruszyc, wiecie, cieplutko, mniej ubran czlowiek nosi, od razu ma lepszy nastroj itd :) mam bardzo dobre przeczucia co do naszego wyjazdu.
A ja zmykam dziewczynki paczki smazyc, bo gosci mamy wieczorkiem :)
 
Misia jaka ja tam bidula, ze musialam do Ciebie jechac :) mnie to bardzo odpowiadalo :) nastepnym razem zaprosze Cie do siebie razem z mezulkiem :) ich gdzies wyslemy a same poplotujemy sobie :)

Witaj happy :) no tak szkola sie zaczyna i wiecej roboty, ale mam nadzieje ze starszy syn ci pomaga :)
 
mel jak patrze na Twoj cykl terazniejszy i poprzednie, to widac roznice, mam nadzieje, ze cos zaczelo Ci sie normowac. A moze to zasluga niepokalanka ? :) Bierzesz go od poczatku @ tak ? :blink:
 
hejka ja po wizycie.

USG trzy razy mi robil bo ja uwazalam ze cos jest na praywm jajniku i byl jeden 9.3 a na prawym 6 mm ale kazalam mu jeszcze raz zobaczyc prawy i fakt schowal sie pechol uwaga 23.6 mmgranicy pekniecia takzew mam nadzieje ze peknie :) Chlopa za nogi dzis wtargam na lozko
 
reklama
Ja nie wiem jeszcze czy i kiedy bede testowac, moze za tydzien w niedziele jesli @ nie przyjdzie, czyli 15.09, napewno nie wczesniej, dopiero jak sie nie pojawi
Ja kompletnie nic sie w tym cyklu nie nastawiam, cale szczescie nie mam w domu zadnych testow, by mnie cos kusilo, a kasa poszla na inne wazniejsze rzeczy
 
Ostatnia edycja:
Do góry