reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Kasoku mysle ze to kwestia
ograniczenia, lenistwa i kasy
tutaj w UK i pewnie z USA niezdrowe jedzenie jest meeeeeeeeeeeeeeeeega tanie
sa olbzymie promocje
gotowce w Iceland, Mcdonald jest tani, fish and chips
jak ktos malo zarabia i nie chce wydawac na prad i gaz to sie tam stoluje a to juz prsta droga do otylosci :(

ja wam powiem ze jak mialam problem z zasciem w ciaze z Olivcia to mi ginekolog powiedziala ze powinnam najpierw schudnac
a wazylam ok 72kg na 170 cm
bylam okragla ale nie gruba
natomiast powiedziala mi ze jajniki sa otluszczone i nie pracuja tak jak powinny i to sie powinno zmienic

i chyba cos w tym jest

zwlaszcza ze zachodzac z Piotrula w ciaze mialam 65 i zaszlam od razu :)
 
reklama
Alina - tez mam te paskowe testy :)

Kasoku - hmmm... u nas tez mozesz przyprowadzac do przedszkola dziecko ktore jest chore i na antybiotyku
moja tez czesto ma angine
a w tym roku zapalenie migdalkow miala uwaga 7 razy! kwalifikuje sie na wyciecie ale my nie chcemy

moze zacznij ja wspomagac witaminami?
ja ci powiem ze u mnie dobre dziala rutinacea
 
tiluchna dostaje rutinacea, zaszczepilam ja ribomunylem, to jest taka doustna szczepionka, podaje sie ja przez pare miesiecy kilka dni w miesiacu, z roku na rok jest z nia i jej chorowaniem lepiej, ale i tak czasami rozkladam rece, zwazywszy, ze nie chce za czesto podawac jej antybiotykow :no:
 
uciekam niunie bo normalnie padam
wypilam kieliszek wina:szok: i jestem wcieta :rofl2:

do jutra
tym ktore testuja, zycze II &&&&&&&&&&&&&
 
Kasoku -wydaje mi się ,że już to leciało :( zdrówka dla małej nie moge naprawic , wrrrr ani szybkich postów, ani emotek i trudno mi odpisac wszystkim tak to jest jak Ole sie do kompa dotknie
 
witam porannie:)

wstalam w nocy i mialam takieeeego kaca jakbym z litr wodki pochlonela:rofl2:
a to byl zaledwie kieliszek czerwonego wina LOL
a myslalam ze obale butle sama hihi

boli ciag dalszy, podbrzusze rozwala, bole krzyzowe i chyba juz dzisiaj nie bede swirowac tylko wezme nospe bo tak sie nie da funkcjonowac
kazdy skurcz przypomina mi o tym ze czekam na testowanie i znowu sobie wbijam nie wiadomo co:baffled:

tak jak powiedzialam wczoraj, choc korcilo.. nie zrobilam testu
czekam :)
 
heycia dziewczyny :) wy spać nie możecie ranne ptaszki;-)mnie jajolki dalej dokuczają co do napoi wyskokowych to ja sobie wczoraj piwno sączyłam tak długo że ostatnie łyki bez gazu blee hehe ale co tam mój G chory masakrycznie wiec ja latam koło niego jak przy dwu letnim dziecku :eek: a to to, a to to no zgłupieć można już nie wiem co może być gorszego jak mężczyzna z grypą :confused2: wiec nic innego nie robimy od wczoraj tylko łóżeczko i filmy. Śmiac mi sie chce z mojego G albo bardziej tulić i całowac za to co wczoraj powiedział:
leżę koło niego wypiełam brzuchol ( przy wypiętym wyglądam tak na 4,5 miesiąc) ;-) wiec mówie do niego pomasuj bo może tam jakaś moja fasolka sie kluje a on na to stanowczym tonem
TO NIE TWOJA FASOLKA TYLKO "NASZA" ZAPAMIĘTAJ
i jak go nie kochać :tak::tak::tak: od razu człowieczek sie lepiej czuje
za chwile znów jego jęki na temat że jest chory i wogóle no to mówie że juz mam jego choroby i żeby był zdrowy bo mi sie nie chce non stop latac koło niego a on na to :
JA CI TO FASOLKĄ WYNAGRODZE ŻE TAK SIE MNĄ OPIEKUJESZ
i jak tu nerwicy nie dostać i zarazem szału szczęścia :D:D:D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry