reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Witam :)
Wybaczcie, że nie udzielam się na forum, ale tyle tu piszecie, że nie jestem w stanie tego ogarnąć ;) Kilka razy już wchodziłam i zaczynałam czytać ale zanim dotarłam do końca to się poddawałam ;)

Widzę, że Wy już wszystkie lada moment będziecie testować, a my dopiero zaczęliśmy się starać. Tylko, że my na razie bardzo na luzie, bez żadnych testów owulacyjnych, bo to nasz pierwszy cykl starań. W dodatku dopadło mnie jakieś okropne przeziębienie i prawdopodobnie zapalenie zatok i już myślałam, że ten cykl jednak sobie odpuścimy ale wczoraj stwierdziliśmy, że może jeszcze coś z tego wyjdzie. Tak więc ja testować będę, o ile @ nie przyjdzie dopiero jakoś na początku grudnia.

Pozdrawiam Was wszystkie i mam nadzieję, że teraz uda mi się częściej tu zaglądać:-)
 
reklama
dzień dobry kochane

ja właśnie wypiłam kawkę, i za chwilę zabieram się za obiadek:-D

kasoku- zdrówka dla małej, Antek na szczęście mało chorowity, tfu tfu:-D jak tylko widzę że coś się święci daję biostyminę i póki co jest ok:-)

domi- my zaczniemy staranka dziś lub jutro i testować też będę, mam przynajmniej taką nadzieję, w połowie grudnia:-D
 
oj kobitki widzę że każda dzisiaj robi wole od BB ;-) domi witaj ja na początku też miałam obawy że nie dam rady sie tu zagnieździć ale wierz mi babeczki które już tu siedzą długo wysłuchają i odpowiedzą nawet na najgłupsze pytania jakie cie nurtują;-) nie ma nic lepszego niż BB - staraczki listopadowe !!!!!
emalia hehe ale tylko czasami mu sie tak zdazy ;) żeby mnie jakos podbudowac w moich obawach i ciągłych gadaniach o dzidziach ohhh ile ja bym dała żeby juz jakieś rzeczy dla dzidziusia kupowac:zawstydzona/y:
 
Moje obawy dotyczą wyłącznie tego, czy nadążę za waszym tempem pisania :-D Bo że jest tu bardzo miło już zdążyłam zauważyć ;) Ale puki co praca, dziecko, dom...i mało czasu zostaje.

Limonka - pamiętam jak ja się nie mogłam doczekać kupowania rzeczy dla malucha jak byłam w ciąży :-) Teraz już nie będzie mnie to dotyczyć, bo wszystko mam....chyba, że za drugim razem trafi mi się dziewczynka dla odmiany :-)
 
witam, wszystkie staraczki listopadowe i nie tylko. tak czytam te posty i nie nadazam z czytanie i odpowiadaniem. My nie pierszy raz. Nasz acorcia to z szostej ciazy, poprzednie byly martwe, wiec jak juz czuje ze jestem w ciazy to tescik robie tak zeby oko sie moglo nacieszyc no i oczywiscie zeby tatusiowi pokazac, ze fasolka sie zagniezdzila. Ostatnio robilismy tescik w lipcu, ale znowu martwa ciaza, wiec cale wakacje w sopocie nad morzem zmarnowane, no ale coz, moe tym razem sie uda i donosimy ciaze, zeje sie dalej. Nasz maly skarb Emily wynagrodzil nam wszystkie smutki. Starajcie sie i tym ktore beda testowac zycze powodzenia i dwoch paskow. Powiem Wam, ze po tylu ciazach to sie wie, ze mam fasolke, bo spac sie chce tak, ze ledwo na nogach stoje, ale kazda kobieta jest inna. Milej niedzieli zycze. Zajrze do Was pozniej. A chorym dzieciaczkom duzo zdrowka zycze i cale mnostwo usmiechow. :-):-D
 
Domi, to tak jak my. Jak drugi skarbek bedzie dziewczynka to mamy wszytsko, a jak bedzie chlopiec no to wtedy bedziemy kupowac. Uwielbiam kupowac takie tyci tyciusienkie ubranka:-D
 
Dzien doberek dziewczyny:) ja nadal nie mam @ i obyyyy nie nadeszla plisss brzuch mnie boli i w sumie juz od kilku dni mowie oooo zaraz mnie zaleje i dalej nic;/ i nawet nie dawno gdy bylam siku,pojawil sie sluuuzzz,kurde cos takiego jak nam pieknie karola na zdj przedstawila hehe o matko to czekanie jest najgorsze;/ a co Wy myslicie,bo chyba w dniach w ktorych powinna byc @ sie juz nie ma takiego sluzu nie??
 
reklama
Czesc dziewyny chyba sie przylacze... na dniach wyciagam implant i bedziemy sie starac... jest mozliwosc ze juz jestem w ciazywe wtorek bede sprawdzac, poniewaz przez miesiac bralam bardzo sline antybiotyki i byla owulka normlanie (siknelam test tak dla simechu a tu dwie krechy na owulke) i przytulalismy sie czesto i gesto... @ powinnam miec 3/11 ale dalej nie widac, za to zaczelo sie zyganko, bole piersi i mdlosci... nie nakrecam sie ale implant napewno wyciagne w tym tygodniu (glownie poniewaz mam migreny i naweroty depresji przez niego) i bedziemy sie starac...:-)
 
Do góry