reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

mummy
gratulacje !!! :)

ahhh a ja się już nie moge doczekać środy !!!!! kupiłam testa dzisiaj z mężem chciałam dwa kupić ale nie pozwolił :sorry: a niech spada... boże zeby był pozytywny !!!! wtedy już się go o nic złaską nie będe prosiła !!!

w ogóle mamy się od grudnia przeniesć na mieszkanie inne wynajmowane ale się ciesze !!!! mam nadzieje tylko ze mojej mamy kolezanka sobie nie zazyczy za wynajem niewiadomo ile i ze mąż max do konca grudnia dostanie prace szczegolnie jakby się udało zajść. Wtedy go puszcze za granice do pracy ;-) a w maju może znajdziemy własne mieszkanie już na stałe !

jej ciekawe czy się udało mimo tych plamien.... wczoraj bylam na luzie a dzisiaj mam już cisnienie na testy... do wtorku bede lutke brala i w sr test zbiorowy :) i jak negatyw to odkladam lutke i czekam na @ pozniej clo i mam nadzieje ze maz da sie przekonać. już mnie nabrał dzisiaj chamsko a pozniej powiedzial ze jeszcze nie ehhh ten moj chłop!!

tiluchna
ja jak w ciazy bylam to od progesterou mialam wlasnie duzo bialego nie ciągnącego się. ciągnący się biały to miałam po stosunku na drugi dzien lub po 3 dniach jak zaczęło spływac ze mnie i mieszać się ze śluzem :p wiec ja mysle ze to dobry objaw :) a kiedy testujesz tez w srode ??

kasoku
ja tez mam kijowy dzien dzisiaj jeszcze moja mama rano mowila ze jej sie sniło małe dziecko niemowlaczek ze spało w wozeczku... a mmnie juz skręcało, maz sie tylko uśmiechał głupkowato i kręci głową jakby mówił "nie, nie ,nie, zapomnij" mam już go dość powoli. ehhh jak bym chciała żeby to sie udało ....
 
reklama
pandora
nie mam pojęcia ale już jak pojde do apteki w moim mieście to pomyślą że wariatka jakaś :-D dzisiaj rano na wszelki wypadek zamówie testy owulacyjne z testami ciążowymi w gratisie może dojdą do wtorku to od wtorku zaczne :-phaha ehhh boje się że lipa ale to tak roznie jak mnie nic nie boli to mysle ze lipa a jak mnie ciągnie podwozie to myśle że się udało ehh głupiutka jestem no ale cóż poradzić ;-)
 
oto jestem!!!!! nie miałam czasu wejść na forum wcześniej bo mieliśmy gości (urodziny męża).

rano robiłam sikańca no i niestety negatyw, a już myslałam, że mąż będzie miał super prezent na trzydziestkę- dwie tłuste II.

Małż oglądał mój wczorajszy test owu i wg niego druga kreska jest widoczna, tylko jest słabsza od kontrolnej, (czyli może jednak to nie była moja wyobraźnia). Czyli powinnam zaznaczyć na wykresie, że ten test był pozytywny czy poczekać aż kreska będzie tak mocna jak kontrolna?

wracając do porzednich tematów, to ja zamierzam mówić do mojego dziecka po angielsku od samego początku, puszczać mu angielskie piosenki, uczyć wierszyków itd. Będzie mu potem zdecydowanie łatwiej. A może kiedyś wyjedziemy za granicę i będzie jak znalazł :)

witam nowe koleżanki,

mummy gratuluje fasolki!!!!
 
galaxia
powodzonka!!

tiluhna
poczekaj do środy !! :)

karola
ja też tak mówiłam że bede go uczyć od małego i piosenki i wszystko a dopiero zaczał bajki oglądać po angielsku jak ma dwa latka a śpiewam po polsku hehe :) ale jak sę uda zaciażyć to chce mojemu zrobić plansze ze zwierzątkami i uczyć go zwierzątek po angielsku bo po polsku już umie i literek powoli i cyferek choć mój mały liczy do 8 bez 7 hehe :) ale umie już i powiedziec ze mieszka na ulicy takiej i nr 8 :) ulice nie wymawia wyraźnie wiadomo bo nie ma jeszcze skonczonych 2 latek nawet ale pięknie mu to wychodzi :) no i powie bajke o ślimaku :)
 
missiiss- daj spokój, nie Ty jedna kupujesz testy w ilościach hurtowych:-D zresztą niech sobie myślą co chcą:-p
galaxia- powodzenia!

dzisiaj ja winkuję, kasoku gdzie Ty? nie przyłączysz się??:-D
 
Ostatnia edycja:
kurde piwka bym się napiła mojego leszka cytrynkowego ale nie chce mi sie juz nigdzie jechac totalnie ... wiec wypije swoja herbatke zieloną którą litrami pije dzisiaj fajna sobie kupilam z pomarancza i mandarynka ;) w ogole suszy mnie na potęge ostatnio. i znow mnie nA wieczor ciągnie w pachwinach ehh ja nie dozyhe chyba do srody !!!!
 
reklama
Hej :)
no ja juz z laptopikiem w lozeczku wiec moge nadrobic

mi z jakichkolwiek objawow zostal tylko bol podbrzusza
poza tym wydelo mnie strasznie ledwo spodnie dopinam co jest kolejnym znakiem raczej na zblizajaca sie @ niz 2 kreski
no i jestem mega zmeczona ale to raczej wina wstawania o 5 rano i biegania cale dnie za 5 latka i 3 latkiem hehe ;-)

dobra biore sie za nadrabianie :-)
 
Do góry