reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Anabelko - ja po Piotrku tez wszystko oddalam/wyrzucilam:sorry2: kompletnie wszystko...ehh

ja kupilam 4 - jedna koszula do porodu, 2 rozpinane koszule do karmienia i jedna pizama ;-)
 
reklama
Tilli zaoszczedzilam injeszce bardziej zaoszczedze bondzis na rynkunkupilam inna karuzelke ktora mi sie bardziej podoba hehe i tamta oddam do sklepu, wiec 40 f wraca do kieszeni...
Tak pizama , kapcie (szlafroku nie kupie chyba bo ani z Alexem ani z Vikim nie potrzebowalam.
Musze w koncu przejzec jakie ciuszki dla maluszka mam i obliczyc ile czego mi brakuje.
Musze kupic jeszce pociele do lozeczka i kolyski, wozek, obcinaczki do paznokci dla maluszka, kosmetyki i dla mnie i dla dzidzi, pieluchy tetrowe i ze 3 flanelowe, i pewnie jeszce kilka rzeczy o ktorych teraz nie pamietam...
Posciel zamowie z pl z allegro, wozek na ebayu jakos w grudniu..caly czas mysle o tym usg i juz mi glowa paruje...

Przed chwila kucalam do Alexa bo pokazywal mi zbudowany domek z klockow lego i jak wstalam ( Powoli) dostalam takiego bolesnego skurczu ze prawie sie poplakalam, takiego bolesnego jeszce. NIe mialam...ahh
Dzis w nocy dopiero o 2 zasnelam, strasznie bola mnie lydki, nie mam skurczy tylko takke tepy bol...nazywa sie to syndrom zmeczonych nog czy jakos tak... masakra, jeszce maly kurdupel jak tylko zasypiam to kopie, juz nawet brzucha nie dotykam..

Viki dostal kataru jakiegos, wczoraj. Yli na otwraciu placu zabaw i parku, byly karuzele, zamki do skakania , waty cukrowe itd. Hehe

Alex mi dzisiaj zadal pytanie : mamo dla czego ty wogle nie masz corki tylko samych synow? Hehehe

Milego dnia
 
hehe no właśnie jedna z babć już kupiła przewijak na łóżeczko wiec dlatego sie zastanawiałam żeby ten przewijak dać na stół ale nie zmieści mi sie :) więc olewka mam nadzieje że wystarczy jak go bede przebierać na łóżeczku :)
hehe co do fototapety też jestem zadowolona myśleliśmy że bedzie źle wyglądac a wyszło super wiec nie moge sie napatrzeć :-D najgorzej było dobrać kolory ścian do niej ale w koncu mój poszedł na kompromis.

hmm zaczynam coraz bardziej czuć napieranie mojego bąbla i chyba sie juz ustawia bo tak mnie dziwnie macica rwie nie wiem jak to pisać bo to mój pierwszy raz:-D ale takie ciągnięcie jak przy obfitej miesiączce
 
kasoku synuś prześliczny :tak: a tą plamką w serduszku na razie się nie przejmuj, pewnie będzie tak jak piszą dziewczyny, skończy się na strachu bo to pewnie nic poważnego i samo zniknie. 3maj się i głowa do góry ;-)

limonka bardzo fajna fototapeta :tak: fajny pokoik.

akuku no i co odpowiedziałaś Alexowi ? na skurcze to chyba magnez by pomógł.

tili Ty zdolniacho, na prawdę masz talent, powinnaś coś z tym zrobić, może jakaś mała firma, malujesz piękne obrazy a teraz jeszcze jakie cudeńka :tak:

anabelka jak się czujesz?

mnie już stres zaczyna brać... nie mogę spać w nocy :baffled: jutro wizyta u gina, badanie czystości pochwy, we wtorek odbieram wynik CRP a w czwartek HSG... jezu jak ja chciałabym być już po :sorry2:

w dodatku głupia blondyna ze mnie... :wściekła/y: tyle razy gadałam z Ginem o tym HSG i nie zapytałam czy ja będę za to płacić, do gina chodzę prywatnie, wszystkie badania z krwi robiłam zawsze prywatnie no ale HSG będzie robił mi w szpitalu więc już sama nie wiem czy to będzie na NFZ czy za kasę... fuck... dzwoniłam wczoraj ale gabinet był nieczynny... ale będzie czad jak się okażę, że będę płacić za to... :no:
co ja wtedy zrobię ? nie wiem czy płacić i mieć to już w końcu z głowy czy zrezygnować, iść do innego gina i próbować to zrobić na NFZ, tak by było lepiej ale znów się to odwlecze w czasie...

tak źle i tak nie dobrze :baffled:
 
Karola powiedzialam mu ze to nie ode mnie zalezy, i ze jedni maja symych, synkow, inni same corki, jeszcze inni maja i chlopcow i dziewczynki, niektorzy maja jedno dziecko inni wiecej, a niektorzy ich wcale nie maja bo np. Nie moga a inni nie chca.
Ale chyba chcialby miec siostrzyczke, jeszcze jego 2 kolegow ma male siostrzyczki...

Hmm w szpitalu to chyba na nfz bedzie to hsg..
 
Ostatnia edycja:
Witajcie wszystkie :laugh2:
Po długiej przerwie zaglądam do Was i liczę na Waszą pomoc, bo jakoś nikt inny nie może mi pomóc. Napiszcie proszę co o tym myślicie: jestem właśnie w 23dc i po prostu czuję się tragicznie. Tak strasznie boli mnie brzuch w okolicy lewego jajnika i ból ten promieniuje na lewe udo. Już dwa razy zdarzyła mi się krew w śluzie - takie niteczki czerwone po podtarciu (w piątek i w środę). A przy tym mam niesamowicie wielką ochotę na seks i nie mam pojęcia skąd mi się to bierze. No i od mniej więcej tygodnia mam monstrualne zawroty głowy.
Boję się, że to jakieś powikłania po łyżeczkowaniu 1.lipca. Myślałam też o zapaleniu jajnika, ale żadnego dnia nie miałam ani grama gorączki. Macie jakieś pomysły?
Pozdrawiam serdecznie
 
kasoku ale on ma śliczny nosek :-)
Nosek po mamusi wreszcie cos po mnie :tak:
Akuku uważaj na siebie, pewnie wiezadla zabolaly.
Spooky witaj, bardzo mi przykro z powodu straty, zaszlas w ciaze tak jak ja w maju, a co do Twoich dolegliwości, to nie wiem jakie masz dlugoe cykle, ale ja tak miewałam przy owulacji, czasami miałam niteczki krwi, bolał mnie prawy jajnik az nerw kulszowy był podrażniony i ta przeogromna chcica, z tym, ze u mnie to było ok 11-12 dc, moje sa 25-26 dniowe, wiec krótkie mam, gdyby to nie przeszlo pojdz do gina, na razie przytulaj się,bo chcica swiadczy,ze cos tam jajnik wypuszcza :tak:


A ja dzisiaj intensywny dzień miałam, i Decathlon zaliczony i liroy merlin, Matylda sobie wybrala oczojebny rozowy dywan i farbe na sciane, małemu kupiłam cytrynowy kolor, mój m zabral nas na obiad, woec dzisiaj nie musioalam gotowac ufff.
 
kasoku dziękuję za odzew. No właśnie cykle mam mniej więcej 30dniowe, więc to trochę późno na owulację. Chyba, że mi się coś rozregulowało, ale mam wrażenie, że owulację miałam z pięć-sześć dni wcześniej. Mój pech, że się nie mierzyłam w tym miesiącu. Dlatego polegam tylko na obserwacji śluzu. Już dziś myślałam czy nie jechać na pogotowie, ale jakoś ból się wyciszył. Zobaczę co będzie dalej
 
reklama
Akuku ja jeszcze bólu łydek nie mam,na szczęście ale jak staję n a palcach czuję tak jakbym miała zakwasy w łydkach hehe a przy Kubie to tak mnie bolały łydki że zrezygnowałam z porannego rozciągania się w łóżku hehe

limonka27 nasz kącik dla malucha stanął pod znakiem zapytania...:no: musimy zrobić drzwi w innej ścianie a w niej belki,a mieszkamy na poddaszu i nie wiadomo czy możemy je ruszyć...

karola1986 a żyje jakoś,mdłości osłabły :-) ale trochę męczy mnie katar,ale czuję że jeszcze dzień lub dwa i się skończy,dzisiaj mam usg :-)

dobrze że to hsg już tak blisko,próbuj dzisiaj dzwonić


Akuku u mnie zmowa facetów,oboje chcą chłopca :-)

kasoku mądre te śpiworki,ja nie kupuje bo rodzę w kwietniu ale na zimę kupię :-)
 
Do góry