reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Ja chcę co najmniej trójkę, ale jak to będzie to się okaże :) Po porodzie stwierdziłam, że nigdy więcej i Adaś będzie jedynakiem hihi. Dobrze, że się szybko zapomina ;)
 
reklama
Niestety jak już pisałam, dużo siedzi w głowie i psychika blokuje. Zawsze tak jest, że jak coś bardzo chcemy to nam nie wychodzi.

Ło matko, Adaś ma teraz fazę na wsadzanie wszystkiego do buzi. Czego ja mu z niej nie wyciągałam. Niby mam go ciągle na oku, a i tak wszystkiego nie widzę.
taki wiek, kolo roku dzieci wszystko pakuja do dzioba,wczoraj obserwowalam synka kuzyna, ma 8 miesiecy i doslownie wszystko pakuje do paszczy co zlapie :biggrin2: ale jaki to strach, bo wiadomo co to w lapki malca wpadnie
 
Ja znowu zawsze chciałam małą różnice i gromadkę :p Ale nigdy nie wiedziałam, że dzieci to taki trud i obowiązek ;) Może to było naiwne myślenie. Często zostawałam z różnymi dzieciakami, ale to był dzień ,kilka godzin i jakoś tak inaczej. Człowiek wracał do domu i odpoczywał. Teraz nie ma odpoczynku, piątek, świątek trzeba zachrzaniać :cool2:, Oczywiście uwielbiam to i Adasiek to moja największe szczęście, ale czasem padam na twarz, więc zobaczę jak to będzie z dwójką ;)
 
ja mam kolezanke, ktora ma szostke, 7 lat, 6 lat, 4 lata, potem blizniaki 2 lata niecale i 9 miesiecy synek, na sierpnia porod planowany z 7 dzieckiem...podziwam ta kobiete, pod Bogiem, no ale tam jest niania, ciocia, kuzynki, bez tego ona by chyba zawriowala :szok:
 
Wbrew pozorom z dwojka jest latwiej niz z jedynakiem, zwlaszcxa jak jest mala roznica wieku. Bo we dwoje tondie razem bawia i masz chwile dla siebie, a jedynak niestety sxybko sie nudzi i co chwile trzeba wymyslac jakies zajecie.
Wiem cos na ten temat bo moja 6 latka strasznie meczy jak sie nudzi i caly czas chce chodzic do kuzynek bo nie ma sie z kim bawic. Jakby byla dwojka to troche sie pobawia troche pokloca ale razem razniej :) a i rodzice maja troche oddechu
 
Mujer zle sie wyrazilam, chodzilo mi o to ze najwiecej jej mamy ze slonca, tzn. ze jedzac te produkty z wit d to musialabym jesc codziennie np w bardzo duzych ilisciach np te ryby, a tak wyjdziesz na slonce na pol godz. i juz masz dzienna dawke zapewniona, oczywiscie w lecie. Polacy nie jadaja codziennie ryb w takich ilosciach, ryby sa dosyc drogie. Poza tym jesli chodzi o bezpiecznosc witamin, to trzeba sie tez zadac pytanie czy te ryby karmione maczka jak np lososie hodowlane sa zdrowe....a prawdziwego lososia ciezko dostac a jak juz to jest drogi i ciekawe kogo stac zeby tak cala rodzine dzien w dzien karmic. Co do jaj to owszem prawdziwe od zaprzyjaznionego gospodarza, te kupne maja mase antybiotykow i nie tylko. I tak mozna wyliczac. Musialam sie rozpisac zeby ujac o co mi chodzilo, bo jak tak sie pisze w kilku zdaniach to kazdy to inaczej zrozumie.
Mujer kazdy ma swoj rozum, ja wole suplementowac, w lecie kapiele sloneczne, a jesc nirmalnie, bo jak zaczne jesc same ryby i jaja to zaczne miec niedobory innych skladnikow albo zrobie sie jak beka. Tyle w temacie, kazdy zrobi jak uwaza.


Brawo !!! Ja mam takie samo zdanie
 
reklama
Do góry