reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
Przez pół roku intensywnie też ćwiczyłam...w domu ;) Moje ciało zaczęło wyglądać co raz lepiej, wkręciłam się w to i trening stał się moją codziennością. Niestety później różne okoliczności i moje lenistwo sprawiły, że zrobiłam za długą przerwę i teraz nie mogę się od nowa rozkręcić :oo: nad czym bardzo ubolewam, bo mam już 3 kg do przodu :(
ja odkad zmienilam prace to przytylam, bo siedze caly dzien, ale jak teraz bedzie szybciej jasno to wroca spacery i moze zaczne chudnac
 
Ja też koedyś ćwiczyłam na siłownie chodziłam i bardzo ładnie schudłam a mam tarczyce i PCO ale teraz od jakis 2 miesięcy nie chodzę bo miałam te histeroskopie brzuch bolał to nie chodiLam i oczywiscie przytyłam bo przy tarczycy jak nie ćwiczysz to w trybie natychmiastowym tyjesz . Teraz czekam na @ i po niej zaczynam działać na siłowni razem z moim pięknym ha ha ha już to widzę jak razem ćwiczymy ;)
 
Daje znać, że u mnie owu chyba nie było. 19 dc, miała być owu, a tu @ przyszedł :( Najpierw myślałam, że to plamienie owulacyjne, ale za duże. Na @ coś małe, bo 2 dni i skąpe, ale podobno cykl może tak szaleć przy karmieniu piersią (ja dalej kp....).
 
Daje znać, że u mnie owu chyba nie było. 19 dc, miała być owu, a tu @ przyszedł :( Najpierw myślałam, że to plamienie owulacyjne, ale za duże. Na @ coś małe, bo 2 dni i skąpe, ale podobno cykl może tak szaleć przy karmieniu piersią (ja dalej kp....).
Kochana cykl wraca do normy powoli z czasem sie unormuje
 
reklama
Cześć dziewczyny. My również staramy się o dzidziusia. Cykle mam książkowe, co 28 dni. @ była 5 stycznia, 8dc na usg widziałam 3 pęcherzyki w lewym jajniku i 2 w prawym, więc lekarz mówił, że szansa duża. Owulacja była u mnie w 13 bądź 14 dc(test owulacyjny był pozytywny), przytulanki w 11,12 i 13 dc. Jestem tak niecierpliwa, że już dwa testy zrobiłam, choć wiem, że to dużo za wcześnie. Kolejna @ powinna być 2 lutego. Ale nie wiem czy wytrzymam z testem do tego czasu :D
 
Do góry