reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

Ciekawe kto tu do nas dołączy. ja się boję dziewczyny ze będzie tak samo jak ostatnio itd.... niezbyt dobry teraz mam czas na to żeby leżeć itd ;/ jestem na ostatnim roku pielęgniarstwa, bardzo dużo praktyk w lipcu egzamin to dodatkowy stres. Ale mąż mnie juz tak meczy ;)
 
reklama
Klaudyna patrząc na wszystko to nigdy nie jest odpowiedni moment na dziecko. Zwłaszcza jak sie już ma jedno. Ja też jestem teraz na ostatnim roku mgr, dopiero zaczęliśmy budowę domu. Mój M nie jest za bardzo przekonany, żeby już się starać. Ale jak nie teraz o kiedy? A jak już będzie drugie dziecko to trzeba będzie sobie poradzić. Ja zawsze marzyłam o dużej rodzinie. Z takiej pochodzę. Było nas 10. I jakoś rodzice sobie poradzili i wychowali nas na ludzi. Ja jestem po cc i nie zaleca się więcej porodów niż 3. I chciała by,bardzo mieć tą 3.
 
Kwiatuszek ja też chciałabym większą rodzice np 3 dzieci. Ale zobaczymy jak to będzie. Sama mam 4 rodzeństwa rodzeństwa i jestem z tego powodu przeszczesliwa. Nie chciałabym być jedynaczka. Ale mam obawy czy będę umiała pokochać to drugie dziecko tak jak pierwsze czy starczy mi czasu czasu itd. Powiedzcie ze to normalne :)
 
Hej dziewczyny!
Jestem tu nowa, ale poniewaz powoli zaczynamy starac sie o bobasa to pomyslalam, ze dolacze do jakiejs grupy dziewczyn, ktore wspieraja sie w tym temacie;) Z tego co widze to wiekszosc z was ma juz jakies doswiadczenia zwiazane z maluchami/zaciazaniem itp, ja niestety nie ale to sie powoli zaczyna zmieniac;)
 
Witaj Migduch:tak: zawsze możesz nas pytac co i jak :-p
Klaudyna właśnie o to chodzi, że nie chciała bym, żeby moja córka była jedynaczką... Ale chcieć i móc to już nie jest takie proste. Zwłaszcza z takim doświadczeniem jakie miałyśmy... Teraz jak termin starań się zbliża, mam coraz więcej wątpliwości czy dam radę. Oliwka jest bardzo rozpieszczonym dzieckiem i nie ukrywam, że to moja wina. I boję się jak znajdę siłę na tą ciąże...
 
reklama
Zacznij brac kwas foliowy. Do tego obserwuj swoj cykl. Ja mam taki kalendarzyk sciagniety na tel, gdzie co miesiac wpisuje poczatek i koniec @ i wylicza mi dni plodne.

Wiadomo mozna tez przestac pic, palic i zdrowiej sie odzywiac, ale ze ja nie jestem pod tym wzgledem taka straszna to nic nie zmieniam! ;-)
Dziewczyny, nie wiem czy wiecie, ale jakies 40% kobiet przyswaja ok. 30% mnie kwasu foliowego niż powinny w ciąży, wiec lepiej brac metafolne, bo ona się przyswaja całkowicie
 
Do góry