reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
no tak, tyle tylko, ze tego juz nie jestem w stanie zaplanowac korzystajac z testow owulacyjnych. musialabym miec mega regularne cykle( a u mnie sa np 28, 28 i nagle 32 dni) i wtedy moglabym wiedziec kiedy mam owulke?
 
Cześć Dziewczyny, jeśli pozwolicie to dołączę. Jestem mamą dwóch dziewczynek, ale nadal czuję się niezaspokojona, więc czas na trzecie.:-) Mój mąż jest zawodowym kierowcą, więc i tak pewnie trochę potrwa zanim się uda. Przyjmiecie mnie do swego grona?:-)
 
Oczywiscie!:) witaj:) napisz tylko ile czasu zajelo Ci zajscie w 1 i 2 ciaze;) jestem na poczatku drogi i zbieram info hihi;)
 
O pierwszą ciążę staraliśmy się kilka miesięcy, chyba 4 lub 5, natomiast druga to był falstart:-D Mieliśmy rozpocząć starania od marca, ale już w lutym okazało się, że jestem w ciąży. U mnie jak dotąd nie było problemu z zajściem w ciążę, gorzej z donoszeniem. Julia urodziła się w ósmym miesiącu (na karcie wypisu ze szpitala jest 33 tydzień, w książeczce zdrowia 34 tydzień, a w jakimś innym dokumencie 32 tydzień), Zosia pod koniec 35 tygodnia. Na szczęście obie są zdrowe i baaardzo rozbrykane.:-)
 
Cześć dziewczyny;-)
Widzę, że nas coraz więcej:happy2:
Mama_jiz witaj w klubie. Mój M też jest kierowcą zawodowym:nerd: i też ze starankami będzie różnie... Boję się jak jasny gwint, ale jakoś będę musiała dać sobie radę.
Moja córka ostatnio przechodzi samą siebie... Nie wiem co się jej dzieje. Płacze co chwile, wymyśla a raczej nie placze tylko histeryzuje. Mi już ręce opadają. Nie wiem co się jej stało. Tak wygląda jak by sie czegoś bała. A zaczęło się jakieś tyg temu...
 
Kwiatuszku23 moja młodsza też ostatnio daje czadu. Zamiast spać we własnym łóżku, albo od razu oznajmia, że śpi ze mną, albo w nocy przychodzi. Twierdzi, że śnią się jej koszmary. Jest jakaś marudna i w ogóle ma fazę na mamę.
Nie boisz się jak podołasz sama z dwójką małych dzieci? Ja się tego strasznie boję. Mój mąż spędza w domu tylko 5 dni w miesiącu, także ze wszystkim jestem sama, a tu jeszcze takie maleństwo.
 
reklama
Do góry