reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Madziolina dzieki:) najpierw probuje sie rozeznac na tym forum kto ma jaki "problem", kazda ma inna historie no i jeszcze ta nomenklatura....wy juz jestescie widze mocno obcykane w temacie, a ja nawet nigdy nie mierzylam sobie temp, nawet nie wiem od czego zaczac!;) Pozdrawiam was dziewczyny i mam nadzieje ze wkrotce sie tu u was odnajde ;)
 
uslyszalam, ze mam na razie nie myslec o ciazy, nie panikowac i nie kombinowac- czyli zadnych testow owulacyjnych i innych cudow. Podobno 30% kobiet ma problem z zajsciem w ciaze przez to, ze o tym ciagle mysli i sie denerwuje a wtedy mozg odbiera sygnaly o stresie i nie pomaga w zajsciu w ciaze. Ja poki co nie panikuje bo nie mam podstaw, dopiero zaczynamy starania, po prostu jestem ciekawa co i jak; tak juz mam, ze zawsze interesuje sie techniczna strona sprawy, wiem ze nad pewnymi rzeczami nie ma sie kontroli ale lepiej wiedziec wiecej niz mniej. Dostalam zalecenie zeby lykac wit a+e i folik i to tyle.
Jakby przez rok sie nie udawalo to wtedy mam sie zglosic i juz dalej to mi powiedza.
Tez tak mialyscie po wizycie u gina? Odpowiedzial na wszystkie moje pytania ale ja myslalam, ze jak ktos chce zajsc w ciaze to od razu wyjedzie mi z kalemdarzykiem i powie z czym sie co je, o tym mierzeniu tempki(czego nigdy nie robilam), sprawdzaniu szyjki i sluzu (o mamo!) itd.
W sumie jestem w tym samym punkcie co przed wizyta, oprocz tego, ze zrobilismy cytologie no i sama nie wiem co mam myslec?:(
 
tak naprawde testy kupilam z ciekawosci i bardziej jestem zaintrygowana tematem niz sie przejmuje... bo poki co to mam luzne podejscie do temtu, po prostu po wejsciu na forum zaczelam fiksowac bo dziewczyny tu rozne cuda na kiju robia zeby zajsc w ciaze i czasem okazuje sie to wcale nie takie proste, wiec musialam sie doksztalcic;))
 
reklama
Super, zazdroszcze!:) mam nadzieje, ze mi tez sie uda szybko. A powiedz mi, czy korzystalas kiedys z chinskiego kalendarza ktory przewiduje plec dziecka?
 
Do góry