reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Moje testy nadal blade czyli owu sie nie przyspiesza [emoji12][emoji23] chyba sie uzależniłam od testów [emoji12]
1479818366-q4wpnk.jpeg
Hehe ja tez uzalezniona od testow owu.
4 dzien z rzedu juz je robie i stale ciemnieja
Prawda jest taka,ze przez wszystkie te miesiace jak je robie nigdy nie ciemnialy a teraz ociulaly wszystkie [emoji53]
I zaznacze,ze mam plamienia wiec ciul wie.
Zapewne mi napiszecie,ze przy pco to norma. Ale powtarzam,nigdy tak mi sie nie dzialo [emoji14][emoji14][emoji14][emoji14]moze jaka owu sie szykuje i zaciaze tak jak z mala [emoji14][emoji14][emoji14]
Marc nic nie mow mezowi,bo to nie ma sensu. Moj np udaje,ze wiekszej uwagi nie przywiazuje ale jak dostaje okres to stale gada,ze czemu tym razem szybko nie zachodze.....udaje twardziela ale tak na prawde mysli o tym. Takze Marc chowaj tesciki albo wklejaj je gdzies sobie byle bys je mogla potem porownywac [emoji2][emoji18]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tynka - testy hmmm szczerze nie wiem po co je robie [emoji12]
Carmen moze jakieś badania hormonów by Ci sie przydały, tak cały pakiet, żeby wiadomo było co jest grane
 
Patunia, są lepsze i gorsze dni. Ja też kiedyś próbowałam się odciąć od forum żeby nie myśleć. To jest mega trudne jak się uzależniło. Nie wiadomo po co ale musiałam wejść chociaż poczytać, ale jeśli tobie przerwa dobrze zrobi to ok. Odsapnij i wracaj.

Agnesis, co do testów to jest trzeba z przymrużeniem oka brać. Bo ja pamiętam że czasem mi ovu pokazywały prawidłowo a czasem nie pokazywały a na monicie było no i odwrotnie.

U mnie tak piękna pogoda że nie mogłam się oprzeć. Okna mogę już odhaczyc[emoji3]

Jestem w 39 tygodniu ciąży[emoji4]
Czekamy na Ciebie syneczku[emoji173]
 
Wiecie co już mi przeszło albo amol tak zadziałał albo już po wirusie...

Dziewczyny ktore maja dzieciaczki macie juz cos na oku na święta dla mlaucha?
Chciałam młodej kupić ta śpiewające Else ale cena kosmiczna 220 zł , gdzie niewiem czy się moje dziecko nią nie będzie bawić z 20 min...
Więc zostaje mi chyba kupić jej co śpiewa po angielsku o stowe tańsza [emoji23]

wff2krhmvaem9yip.png
 
Moja mala ma lalki frozen, po te spiewajace i te normalne. Masz racje duzo kosztuja i nie opyla sie kupowac. Moja po dwoch dniach jeb£a w kat [emoji23][emoji23][emoji23]
Kup jej jakas ksiazeczke z piosenka. Nie to zeby sie chwalic,ale moja jest tak rozpieszczona i rozlalkana i ma tyle zabawek ze co dwa miesiace je wydaje,mieszka tutaj taka kobita ukrainka to dla wnukow wysyla.
Te zabawki to ogolem fajne na chwile. Potem sie tylko ino kurzy i portfel wyczyszczony hhee

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W zeszlym roku pomoglam malej pisac list do Sw.Mikolaja. Otrzymala mnostwo zabawek. Moj na nia wydal prawie 500 euro. Az sie z nim poklocilam w zeszlym roku bo mu powiedzialam,ze za bardzo ja rozpieszcza. Doslownie kupil jej wszystko co sobie zazyczyla. W tym roku juz mu mowilam ze wole jakies ciuchy jej kupic, choc ich tez ma duzo. Ale z ciuchow chociaz bedzie pozytek,bo widze ze jak ma to co zechce to czasami tylko duzy ryjek ma.....a.wiadomo.im.wiecej sie daje tym bardziej pyskuja.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Carmen no mojej chciałam kupić bo widać , że bardzo chce ... Tylko wezme jej tą za 110zł co śpiewa po angielsku w końcu moje dziecko też let it go śpiewa a nie mam te moc [emoji38]
Nie no moja sama listu nie napisze i ona wszystko chce powiesz jej chcesz to ona ci odpowie chcesz powiesz jej nie chcesz ona powie nie chcesz taka mała papuga [emoji38]
Na Mikołaja chce jej tą lalkę kupić a na święta wózek dla lalek no ale jeszcze jestem na etapie szukania [emoji23] ale cena tej lalki po polsku mnie rozwalila , a jest jeszcze taka z gwiazda elsa za 300 zł [emoji33]


wff2krhmvaem9yip.png
 
reklama
Jeszcze fajny jest ten kon z my litlle pony co idzie ta ciastolina mu grzywę robić , wypełniać go tym ale moja jest za mała na to ... Koja chrześnica ma 15grudnia urodziny to jej to wezne a Lenka bedzie chodziła się do niej bawić [emoji38]

wff2krhmvaem9yip.png
 
Do góry