reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Zawsze jest opcja 2 - mm ;) to może jakiś proroczy sen ;)
Chciałabym. Od przyszłego tyg zaczynam dupka. Dziś 24dc przedłużyłam sobie ten cykl. Możliwe że miałam pozna owu i coś wykluje ale nie robię sobie nadzieji. Jutro idę na pobranie krwi. A w czwartek mam endo. Zobaczymy jak moje tsh

Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące...
 
Caly dzień dziś tak zamierzam leżeć i żreć[emoji23]
1487590558-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Robisz sama przysmak czy gotowy kupiłaś?

Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące...
 
A mnie naszło... I po diecie :-(

1487594124-aaaaaa.jpeg


Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące...
ta twoja dietka to chyba dawno już poszła sama pobiegać :D
życie jest za krótkie by się przejmować dietką , jedz na co masz ochotę :) ktoś jest chudy , ktoś jest grubszy nigdy nie będzie idealnie ;)
 
Majka spróbuj zrobic[emoji4]
Arte jak od czasu do czasu zjesz cos slodkiego to sie nic nie stanie. Tez troche ograniczylam słodkie i chipsy, a dzis pol michy zjadlam[emoji23]
I nie zaluje[emoji23] niech idzie w dupke i cycki, ale nie w biodra[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry