reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Jugoslawa oj dzisiaj kiepsko -wczoraj bylam na babskim wieczorze ;-) tzn juz w miarę ....mlody u babci jadę zaraz po niego ;-)
 
reklama
U mnie dzis niesamowice zimno i do tego co chwile pada.Milej niedzieli Kochane

Anulka milo Cie widziec ;)
 
Edita no niewiem co sie dzieje ze wody niebylo...jakis tydzien temu tez to sie zdarzylo:/

Anula hey;-) zaszalalas na babskim wieczorze?

Karola przetrwalam;-) ale jestem mega zmeczona:/
A jeszcze mecz nas czeka:/ niechce mi sie strasznie....

U nas zimno ....wiec cieplo musze sie ubrac

Jugoslawa brat jak przyszedl to ja juz w sypialni bylam wiec nic niepogadalam...

Mam ochote polezec w domku...a tu dupa...
 
anula: znaczy, że dobra zabawa była :) Czasem warto pocierpieć następnego dnia :D

aschlee: u mnie też zimno :/ Normalnie się zdziwiłam, bo słonko okna zaglądało a na termometrze ledwo 2 stopnie były! :|

julia: jak tam po meczu? Pewnie ogólnie padnięta jesteś, bo po pracy i zaraz mecz.

edita: jak tam podróż? Jesteście już u siebie?

My przed chwilą wróciliśmy z niedzielnego spaceru. Pomimo tego, że zimno udało nam się 3h po lesie chodzić :) Przyjemnie było. Potem zafundowałam sobie ciepły prysznic, a zaraz bierzemy się za kolację. Dzisiaj podbrzusze się uspokoiło...hmmm może już po owu? Muszę się do gin umówić.
 
No i niedziela za nami prawie że.

Godzinke temu zwinęli się goście, bo znajomi wpadli na kawe. Fajnie tak od czasu do czasu się spotkać i powspominać stare dzieje;p

Czuje, że dzisiaj zaczynają się moje @ objawy. Plecy bolą jak diabli, brzuch się rozkręca, ale piersi bolą mniej niż w poprzednim cyklu. A ostatnio dały mi popalić. Normalnie dotknąć się nie dało. Ciekawa jestem czy @ przyjdzie. Postanowilśmy, że jeśli przyjdzie to zrobimy sobie z mężem miesięczną przerwe. Zero kontroli, oczywiście tutaj będe zaglądać, żeby Wam kibicować. Nie widzi mi się rodzić w grudniu, ale może akurat, nieświadomie się wtedy wstrzelimy;p

A tak wogóle co tam u Was? Jak minęła niedziela?
 
karola: biorąc pod uwagę, że zwykle zachodzi się wtedy kiedy się nie chce/nie planuje to bardzo dobry plan :D:D:D Rodzenie pod koniec grudnia może być ciekawym przeżyciem ;) Ta adrenalina ;) Oj tak spotkania i wspominanie starych, dobrych czasów ma swój urok, też lubię. Mnie nogi wchodzą w tyłek po spacerze, ale jestem zadowolona :)
 
Aschle ciebie również ;-)

Jugoslawa oj troszkę .... ale ju wszystko wrocilo do normy ....

Jula jakas awaria czy cos ....

Miss jak się czujesz?

Karola współczuję .... ja na szczęście po .... baa nawet plodnie zaczyna byc ....

Mlody się kapie .... ja zaraz tez ... Potem biorę meza w obroty i ide spac .... chociaż o 19 wstalam .. hmn cos mi się wydaje ze jutro zaspie hehe....

Dobranoc
 
Witam

Jestem wykonczona:-( spac szlam o 23...

Karola mowisz ze odpoczynku potrzebujecie?;-) niechcesz byc grudniowka?;-)
Ja chcialabym taki termin na kwiecien maj;-) ale ja moge sobie chciec hehe.

Ogolnie wrazenia bardzo fajne po meczu;-) napewno jeszcze raz sie przejde! Bylo nas 42 tys. Wiec sporo.
Niestety troche zmarzlam:/

Popoludnii na bank drzemke zalicze, ale szkods mi mojej niuni....wczoraj ja widzialam przez 10 min:-(

Watpliwosci to juz tuz tuz?
Nerwy sa po malu?

Anulka podaj terminos na @ niechciana??
 
reklama
Do góry